• Informacje na temat:

  victoria justice aktorka

Artykuły na temat: victoria justice aktorka
 • "Queen America": Catherine Zeta-Jones w konkursie piękności

  Znana aktorka wcieli się w rolę Vicki Ellis, szanowanej trenerki, która przygotowuje młode kobiety do udziału w konkursach piękności. Problemy zaczynają się w momencie, kiedy Vicki otrzymuje zadanie przygotowania do jednego z konkursów Samanthę (Belle Shouse) - nieatrakcyjną uczestniczkę. Oprócz Zety-Jones i Shouse na ekranie zobaczymy także Judith Light, Jennifer Westfeldt, Victorię Justice...

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Perez Hilton przeprasza Jennifer Lawrence

  Hollywoodzki bloger Perez Hilton przeprosił Jennifer Lawrence za umieszczenie na swojej stronie nagich zdjęć aktorki.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".