• Informacje na temat:

  video studio

Artykuły na temat: video studio
 • Sony: Przeboje na video i DVD

  Studio Sony po niebywałych sukcesach swych filmów w amerykańskich kinowych rankingach, przygotowuje jesienią atak na listy najpopularniejszych obrazów video i DVD. Na obu nośnikach zadebiutują niedługo w Stanach Zjednoczonych między innymi przeboje "xXx" , "Stuart Malutki 2" oraz "Faceci w czerni 2" , którzy w USA pojawią się na video i DVD 26 listopada.

 • Brodka wystąpi podczas "Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon"

  Podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, w finałowym koncercie "Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon" (30 maja), wystąpi jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich wokalistek - Brodka.

 • DVD i video: Bojkot filmowych hitów

  Blockbuster, jedna z największych sieci wypożyczalni video i DVD, bojkotuje w Wielkiej Brytanii filmowe hity dystrybuowane przez studio Warner Bros. Szefowie angielskiego Blockbustera odmówili ostatnio wprowadzenia do swej sieci przeboju "Dzień próby" z nagrodzonym Oscarem Denzelem Washingtonem i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Powód? Oczywiście kwestie finansowe.

 • Kto podbije rynek video i DVD?

  Wyścig o miano największego przeboju amerykańskiego rynku video i DVD w roku 2002, rozegra się najprawdopodobniej pomiędzy filmami "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Spider-Man" , "Potwory i spółka" . Rywalizacja jest bardzo zażarta. Najpierw rekordowe "otwarcie" na amerykańskim rynku video i DVD zanotowała animowana komputerowo opowieść "Potwory i spółka" .

 • Video: Śnieg zamieni się w błoto

  Dawno niesłyszany Wojtek Łuszczykiewicz i jego grupa Video tradycyjnie na Boże Narodzenie przygotowali coś niestandardowego. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "Znów nie spadł śnieg".

 • Amazon Prime Video dostępne w Polsce

  Firma Amazon ogłosiła dziś, że usługa Prime Video jest już dostępna w ponad 200 państwach i regionach świata, w tym Polsce. W ofercie serwisu znajdują się m.in. "The Grand Tour", w którym występuje Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May oraz wielokrotnie nagradzane oryginalne produkcje Amazona: "The Man in the High Castle", "Transparent", "Mozart in the Jungle" i "Tumble Leaf".

 • Oscary tylko na video?

  ...krytycy z Nowego Jorku oraz autorzy recenzji skupieni w National Society of Film Critics. Niezależnie od tego w wypadku utrzymania zakazu studiom i MPAA groziły pozwy sądowe ze strony niezależnych...

 • Wallace i Gromit gwiazdami gry video

  Wallace i Gromit, popularni bohaterowie animowanych filmów Nicka Parka, "zagrają" główne role w grze video. Gra powstanie we współpracy ze studiem Aardman, należącym do twórcy sympatycznych postaci. Firma BAM! Entertainment zamierza zaprezentować historię na początku przyszłego roku.

 • Oscary na video i DVD?

  Organizacja MPAA (Motion Picture Association Of America) rozważa złagodzenie zakazu wysyłania członkom Amerykańskiej Akademii Filmowej kaset i płyt DVD z filmami ubiegającymi się o Oscary. Zakaz najszybciej zaakceptowały stowarzyszone w MPAA wielkie wytwórnie hollywoodzkie. Wkrótce dołączyły do nich także studia dotychczas niezrzeszone - Miramax i DreamWorks.

 • Projekcja filmów o "Solidarności" z lat 80.

  Osiem godzin zrekonstruowanych cyfrowo materiałów filmowych z archiwum Video Studio Gdańsk, pokazujących historię Solidarności do Okrągłego Stołu, można oglądać od piątku na telebimie przed Dworem Artusa w Gdańsku.

Dyskusje na temat: video studio