• Informacje na temat:

  video studio

Artykuły na temat: video studio
 • Julka Kamińska i jej brat Christian w pełni wykorzystują wolny czas. Do sieci wrzucili filmik - relację z "mycia naczyń". Zobaczcie koniecznie!

 • CETI w wersji rysunkowej (wideo "Game of Love")

  Jeszcze przed premierą płyty "Brutus Syndrome" grupa CETI ujawniła drugi klip. Rysunkowe lyric video powstało do utworu "Game of Love".

 • Miecugow: Nie byłem pijany

  Grzegorz Miecugow (56 l.) zaprzeczył, jakoby podczas wizyty w studio TVN 24 w Nowy Rok był pod wpływem alkoholu.

 • Słynna aktorka Natalie Portman wyjawiła, że kiedy była studentką, cierpiała na ciężką depresję. Choroba miała być spowodowana zażywaniem konkretnych pigułek antykoncepcyjnych, które zostały potem wycofane z rynku.

 • Beata Tadla zalicza wpadkę na wizji!

  ...nowego miejsca pracy. W weekendowym wydaniu "Wiadomości" gwiazda zaprosiła widzów na rozmowę z politykami w... TVN! "Przechodzi pani?" - szydziła obecna w studio europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska(...) Info pożegnała się z widzami słowami: "to była 'Kropka nad i'"! Niestety, video z wpadką Beaty już jest usuwane przez władze TVP z sieci. Szefom najwyraźniej nie jest tak do śmiechu jak ich pracownicy...  

 • Sony: Przeboje na video i DVD

  Studio Sony po niebywałych sukcesach swych filmów w amerykańskich kinowych rankingach, przygotowuje jesienią atak na listy najpopularniejszych obrazów video i DVD. Na obu nośnikach zadebiutują niedługo w Stanach Zjednoczonych między innymi przeboje "xXx" , "Stuart Malutki 2" oraz "Faceci w czerni 2" , którzy w USA pojawią się na video i DVD 26 listopada.

 • Łukasz Płoszajski czyta w myślach!

  ...w życiu 6 w Lotto a Dorota Wellman doświadczyła zjawiska telepatii podczas jego wizyty w studio Dzień Dobry TVN. A to dopiero początek..." - czytamy na stronie internetowej artysty. Czy można(...) z nich nie wierzę. Osoby, które pojawiają się w materiałach video nie są podstawione ani niczego nie udają przed kamerą. Na czym polega czytanie w myślach? - Polega na odgadywaniu intencji...

 • Gejowskie video i DVD

  Organizacje gejowskie z USA ogłosiły czerwiec miesiącem walki z uprzedzeniami, bigoterią i zakłamaniem. Gay Pride Month uświetnią edycje filmów podejmujących tę tematykę - wydania kaset video i płyt DVD zapowiadają liczne wytwórnie. "Geje i lesbijki są ważnymi klientami naszego przemysłu" - mówi Charmaine Klohe z firmy Ventura Distribution.

 • ...w "U Pana Boga za piecem" Ira otrzymała w 1998 roku nagrodę Video Studio Gdańsk na 23. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zyskała też powszechną sympatię Polaków. Później wystąpiła jeszcze(...) dziwnego, że już od dzieciństwa marzyła o aktorstwie. Studiowała w Teatralnej Szkole im. B. Szukina w Moskwie, którą ukończyła w 1993 roku. Gdy dostała propozycję zagrania w polskiej produkcji, miała...

 • DVD i video: Bojkot filmowych hitów

  Blockbuster, jedna z największych sieci wypożyczalni video i DVD, bojkotuje w Wielkiej Brytanii filmowe hity dystrybuowane przez studio Warner Bros. Szefowie angielskiego Blockbustera odmówili ostatnio wprowadzenia do swej sieci przeboju "Dzień próby" z nagrodzonym Oscarem Denzelem Washingtonem i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Powód? Oczywiście kwestie finansowe.

Dyskusje na temat: video studio