• Informacje na temat:

  viggo mortensen

Artykuły na temat: viggo mortensen
 • Kirsten Dunst i Viggo Mortensen w thrillerze "Rozgrywka"

  Już 21 listopada na ekranach kin "Rozgrywka" - "klasyczny porywający thriller, pełen napięcia i erotyzmu" (Glamour) "z olśniewającą trójką aktorów u szczytu formy" (Variety).

 • Kto wyjdzie zwycięsko z "Rozgrywki"?

  "Inteligentny i stylowy" - tak o thrillerze "Rozgrywka" pisze Red Magazine, a Digital Spy dodaje: "Na tle dzisiejszego kina gatunku, wybija się pierwszorzędną jakością i wciągającą fabułą". W filmie który w piątek, 21 listopada, trafi do kin, podobnie jak w znakomitym "Szpiegu". wciągająca gra psychologiczna i inteligentne dialogi z powodzeniem zastępują fabularną "jatkę".

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Viggo Mortensen "w drodze"

  Viggo Mortensen dołączył do obsady najnowszego filmu Waltera Sallesa - ekranizacji kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze" - poinformował serwis Deadline.

 • Przemoc i Viggo Mortensen

  Viggo Mortensen ( "Hidalgo - ocean ognia" ) ponownie łączy swe siły ze studiem New Line Cinema, w którym powstały przeboje "Drużyna Pierścienia" , "Dwie Wieże" , "Powrót Króla" . Tym razem aktor negocjuje udział w filmie "A History of Violence", nad którym pracuje David Cronenberg ( "eXistenZ" , "Pająk" ).

 • Viggo Mortensen rzuca aktorstwo

  Viggo Mortenesena, czyli Aragorna z "Władcy Pierścieni" nie zobaczymy już na ekranach kin? Wszystko na to wskazuje, bo aktor myśli o porzuceniu swojej pracy.

 • Viggo Mortensen w filmie o nazistach

  Viggo Mortensen ( "Władca Pierścieni" ) wystąpi w adaptacji wielokrotnie nagradzanej sztuki "Good" autorstwa CP Taylor. Gwiazdorowi partnerować będą brytyjscy aktorzy Jason Isaacs ("Wiek namiętności") i Mark Strong ( "Tristan i Izolda" ).

 • Viggo Mortensen u Neila Jordana

  Viggo Mortensen, który w filmie "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" zagrał Aragorna, prowadzi negocjacje w sprawie występu w kolejnym filmie Neila Jordana ("Gra pozorów", "Koniec romansu" ). Obraz "Borgia" ma skupić się na początkach powstawania imperium rodziny Borgiów. Film "Borgia" zapowiadany jest jako historyczny dramat.

 • Viggo Mortensen kontra była żona

  Viggo Mortensen (45 l.), gwiazdor trylogii "Władca Pierścieni", został pozwany do sądu przez swoją byłą żonę, amerykańską piosenkarkę Exene Cervenkę. Uznała ona, iż słynny aktor stanowczo za mało łoży obecnie na wychowanie ich dziecka, synka Henry'ego.

 • Viggo Mortensen: Konno przez pustynię

  Wielbiciele Viggo Mortensena, pamiętnego Aragorna z filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , mogą podziwiać jego kolejną kreację w roli samotnego buntownika. Film "Hidalgo - Ocean Ognia" , który w piątek, 26 marca, wchodzi na ekrany polskich kin, to opowieść o przygodach Amerykanina, który wziął udział w najdłuższym wyścigu konnym na świecie przez Pustynię Arabską.

Wideo na temat: viggo mortensen
 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • W drodze

  Ekranizacja kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze", o pokoleniu "beat generation". Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.

Dyskusje na temat: viggo mortensen