• Informacje na temat:

  villas była

Artykuły na temat: villas była
 • Wiemy, kto zagra Violettę Villas

  ...​Poszukiwania aktorki, która wcieli się w postać Violetty Villas, trwały wyjątkowo długo. Wśród faworytek wymieniano przez pewien czas m.in. Margaret, Joannę Kulig, Annę Ilczuk oraz Izabelę Miko. Po dwóch latach wybór padł na Michalinę Olszańską. Decyzję skomentował już syn zmarłej diwy, Krzysztof Gospodarek.

 • Violetta Villas: Sąd utrzymał wyrok dla opiekunki gwiazdy!

  Karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Violettą Villas utrzymał sąd odwoławczy dla Elżbiety B., która w ostatnich latach opiekowała się piosenkarką. Wyrok jest prawomocny. B. była wcześniej skazana za nieudzielenie pomocy.

 • Violetta Villas: Tak bardzo chciała być kochana...

  ...namysłu uklękła na podłodze szpitalnej i zaczęła gorąco się modlić. Lekarze pukali się w czoło, ale - jak twierdziła Villas - Bóg podarował wówczas Janinie Cieślak kolejnych 15 lat życia. Niewątpliwie kochała swoją mamę, ale jednocześnie miała z nią bardzo trudną relację. "Matka była dla mnie największym autorytetem i największym krytykiem. Stale wymagała i nigdy nie chwaliła" - mówiła...

 • Michał Wiśniewski: Violetta Villas dużo piła, nie chciała pomocy

  Lider Ich Troje zdradził wciąż szokujące szczegóły z życia Violetty Villas, która zmarła 5 grudnia 2011 r. w dramatycznych warunkach.

 • Violetta Villas umierała w cierpieniach. Jak wyglądały ostatnie godziny jej życia?

  ..."Gazeta Wyborcza" dotarła do akt sprawy Elżbiety B., która w ostatnich latach opiekowała się Violettą Villas. Przypomnijmy, że niedawno sąd utrzymał karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad gwiazdą polskiej piosenki.

 • Anna Ilczuk zagra Violettę Villas

  Anna Ilczuk, znana m.in. z seriali "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich" oraz filmu "Z miłości", wcieli się w Violettę Villas w obrazie, który wyreżyseruje Karolina Bielawska.

 • Opiekunka rozpija Villas?

  Prawdopodobnie już niebawem przed obliczem prokuratora będzie się musiała stawić Elżbieta Budzyńska, wieloletnia opiekunka Violetty Villas (71 l.).

 • Okradli Violettę Villas?

  Violetta Villas, mimo że nie pojawiła się na zaplanowanym koncercie w Przedborzu (woj. łódzkie), została w tym mieście... okradziona.

 • Gdzie jest Violetta Villas?

  Wyjazd 70-letniej piosenkarki z Lewina Kłodzkiego wzbudził pogłoski o... śmierci Violetty Villas!

 • Liszowska zagra Violettę Villas?

  ...o życiu i świetności Violetty Villas! Pomysł na sztukę o życiu legendy piosenki jest autorstwa jej syna Krzysztofa Gospodarka i jego żony Małgorzaty. - Chcemy pokazać, jaka była naprawdę - zgodnie mówią oboje. Joanna Liszowska była najpoważniejszą kandydatką do roli w w filmie, który przygotowywał reżyser Konrad Aksinowicz. Niestety, ta produkcja z różnych powodów utkwiła w martwym punkcie. Teraz...

Zdjęcia na temat: villas była
Wideo na temat: villas była
 • Synowa Violetty Villas: Teściowa była osobą chorą i powinna być leczona!

  Majątek Viollety Villas trafi do jej syna, Krzysztofa Gospodarka. O sądowej rozprawie i jej werdykcie w „Dzień Dobry TVN” dyskutowali pełnomocnik Krzysztofa Gospodarka mec. Michał Błeszyński oraz synowa Violetty Villas, Małgorzata Gospodarek. "Postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne, sąd pierwszej instancji podważył testament, a sąd apelacyjny oddalił apelację. Argumenty były na tyle silne, że

 • Kasia Glinka jako Donna Summer w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Wcielała się już w Fergie, Violettę Villas, a metamorfozą w Hannę Banaszak podbiła serca jurorów i publiczności. "Samba przed rozstaniem" w jej wykonaniu wycisnęła łzy z oczu samej Kasi i niejednego widza. W sobotę czas na kolejną transformację Kasi Glinki – przeistoczy się w Donnę Summer w jednym z jej największych przebojów "Hot Stuff". Warto dodać, że jest to jedna z najpopularniejszych

 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  i lukru w tak krótkim filmiku. Nie jesteśmy jednak do końca przekonani, czy porównanie do Violetty Villas przypadnie Edzi do gustu. W końcu wiadomo, jak słynna miłośniczka bezpańskich psów skończyła...

Dyskusje na temat: villas była
 • Re: Serial o życiu Violetty Villas?

  Komentujący po raz kolejny potwierdzili,że nie czytają ze zrozumieniem, ale komentują ze złośliwością !! Joanna Moro ma grać Annę German w tym serialu. A Margaret ma naprawdę rysy jak córka Villas . Ja pamiętam chyba jeden z pierwszych występów Villas w czarno-białej telewizji. Długa czarna spódnica, biała bluzka i ogromny warkocz przerzucony na piersi. Była tęga i niezbyt urodziwa, ale ten głos !!!!!

 • Re: "Złotopolscy": Była ulubienicą Polaków. Odeszła, nie wiedząc... kim jest!

  ta pani grała w "Zakazanych piosenkach, w "Skarbie" była równieśniczką Duszyńskiego, Adolfa Dymszy, Szaflarskiej, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Janowska zagrała też w "Dzieciole" obok Franciszka Pieczki, Violetty Villas, miała cudowne życie, a pod jego koniec była pięlęgnowana, nie to, co Villas.

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Cóż. Seks bombą to była Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura. A Mucha? Owszem jest ładną kobietą, ma bardzo zgrabne nogi ale to wszystko.

 • Re: Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  też uczynił, niestety czas jej mocodawców minął i została sama więc doputy była atrakcyjna to robiła tym karierę Teraz jest bogata,ale samotna,stara i bezdzietna.Powie ktoś to tylko fikcja,tym którzy tak sądzą ,polecam wywiad Śp. Violetty Villas w którym opisała jak SB zniszczyło jej życie, gdy odmówiła im współpracy! Środowisko filmowe było i duchowe,było łatwym do werbunku ze względów