• Informacje na temat:

  villas koncert w kielcach

Artykuły na temat: villas koncert w kielcach
 • Violetta Villas kończy karierę

  Szykowany na 14 lutego koncert Violetty Villas w Kielcach ma być pożegnaniem divy ze sceną.

 • Największe przeboje Violetty Villas usłyszeli w poniedziałek w Kielcach fani artystki, podczas koncertu jubileuszowego, z okazji 50-lecia działalności artystycznej piosenkarki. Artystka odebrała srebrną Glorię Artis, przyznawaną przez ministra kultury.

 • Violetta Villas dostanie medal

  Violetta Villas zostanie uhonorowana srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", przyznawanym przez ministra kultury. Ceremonia wręczenia odbędzie się prawdopodobnie 14 lutego w Kielcach.

 • Violetta Villas: Pogrzeb na Powązkach

  Pogrzeb Violetty Villas odbędzie się 19 grudnia w Warszawie. Artystka zostanie pochowana na Powązkach - poinformował PAP syn Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Violetta Villas: Całe życie samotna (5. rocznica śmierci)

  ...5 grudnia 2011 r. w wieku 73 lat zmarła Violetta Villas. W ostatnich latach (także już po śmierci) głośno było przede wszystkim za sprawą opiekunki i dramatycznych warunków, w których przyszło żyć gwieździe polskiej piosenki.

 • "Idol": Wyniki o 23.45 ...

  .... dwukrotne Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Kielcach. Brał udział w koncertach Krzysztofa Krawczyka oraz Violetty Villas. Był prezenterem w stacjach radio wych i twórcą(...)Koncert finałowy składał się z dwóch części: w pierwszej finaliści zaśpiewali piosenki, które sami wybrali, w drugiej musieli się sprawdzić w kompozycji "Czy". Tak brzmi tytuł utworu, nad którym...

 • "Wykażemy się większą rozwagą"

  ..., dorastał w Płocku, a obecnie mieszka w Warszawie. Występował w teatrze Buffo, w musicalach: "Metro" i "Przeżyj to sam". Jest zdobywcą Grand Prix na II i IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Kielcach. Na swoim koncie ma m.in. dwukrotne Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Kielcach. Brał udział w koncertach Krzysztofa Krawczyka oraz Violetty Villas. Był prezenterem...