• Informacje na temat:

  villas piotr

Artykuły na temat: villas piotr
 • Rubik o konflikcie z Villas

  Piotr Rubik nie chce komentować krytycznych słów Violetty Villas.

 • Górniak też nie chce Villas?

  Czy pomimo płomiennych zapowiedzi Edyty Górniak, nie dojdzie do współpracy piosenkarki i Violetty Villas?

 • Powstaje serial o życiu Violetty Villas

  Trwają prace nad serialem o życiu Violetty Villas - poinformował "Dziennik Bałtycki". Produkcję będzie można zobaczyć w TVP1 najwcześniej w 2017 roku.

 • Wiśniewski jak Villas

  Spełniło się kolejne marzenie Michała Wiśniewskiego - lider Ich Troje wcieli się w... Violettę Villas!

 • Wiśniewski jak Villas

  Spełniło się kolejne marzenie Michała Wiśniewskiego - lider Ich Troje wcieli się w... Violettę Villas!

 • Violetta Villas: Tak bardzo chciała być kochana...

  ...życie to bajeczny materiał na film! Totalne zaskoczenie "Trzeba mieć wielką odwagę, by być sobą" - powtarzała. Miała ją od początku, kiedy jako nastolatka najpierw poślubiła Piotra Gospodarka(...) namysłu uklękła na podłodze szpitalnej i zaczęła gorąco się modlić. Lekarze pukali się w czoło, ale - jak twierdziła Villas - Bóg podarował wówczas Janinie Cieślak kolejnych 15 lat życia...

 • Małgorzata Markiewicz: Zobacz teledysk "Niebywałe"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Niebywałe" Małgorzaty Markiewicz, pamiętanej z występów w zespole Piotra Rubika. W wieku zaledwie 13 lat podbiła program "Szansa na sukces" w piosence Violetty Villas.

 • Małgorzata Markiewicz: Najmłodsza finalistka festiwalu w Opolu

  W wieku zaledwie 13 lat podbiła program "Szansa na sukces" w piosence Violetty Villas. Co teraz porabia Małgorzata Markiewicz?

 • Mistrz, który bujał w obłokach

  Potężną przesadą byłoby stwierdzenie, że młodzi i starzy słuchają takich gwiazd polskiej piosenki, jak: Jerzy Połomski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Violetta Villas czy Irena Santor. Ale akurat w przypadku Marka Grechuty tak właśnie jest. Utwory zmarłego cztery lata temu artysty mają tę wspaniałą właściwość, że w ogóle nie pokrywają się kurzem.

 • Małgorzata Markiewicz w "The Four". Jak zmieniła się gwiazda "Szansy na sukces"?

  W drugim odcinku "The Four. Bitwa o sławę" pojawiła się znana z "Szansy na sukces" oraz współpracy z Piotrem Rubikiem, Małgorzata Markiewicz. Co słychać u wokalistki i czy przeszła do dalszego etapu show?

Dyskusje na temat: villas piotr
 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Zawsze byłem fanem: Mieczysława Fogga Anny Jantar Anny German Ireny Jarockiej Violetty Villas Czesława Niemena i wielu, wielu nieżyjących a pozostających w pamięci. i dziękuję tym wszystkim co nie pozwalają o nich zapomnieć :-) ale na szczęście mamy jeszcze "kadrę" śpiewająca i nie będę ich wymieniał bo jest ich wielu a zarazem za mało by dawały przykład tym gwiazdeczką z pośladkami na wierzchu

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Na jak wysokim poziomie stała wówczas Polska piosenka niech świadczą inne przykłady z tamtych lat.W tym samym czasie debiutowała Violetta Villas,Kasia Sobczyk,zwana "Czarnym Aniołem" Ewa Demarczyk,Marek Grechuta,Piotr Szczepanik,Jerzy Połomski,Czerwone Gitary,Skaldowie... i wiele,wiele innych.Ostatnio oglądam na "YT" na okrągło,prześliczną Helenę Majdaniec z Opola i Sopotu 1965 r. z piosenką