• Informacje na temat:

  ville valo

Artykuły na temat: ville valo
 • Recenzja Moonspell "Extinct": W pogoni za przebojem

  Wbrew tytułowi, twórczym zasobom Moonspell daleko do wygaśnięcia. Na "Extinct" Portugalczycy wykorzystują je subtelniej niż na kilku poprzednich albumach. Pozostaje pytanie, czy ponowny kurs na gotycką przebojowość sprosta wymaganiom tych, którym ta flagowa jednostka iberyjskiego metalu kojarzy się z czymś zupełnie odmiennym.

 • Perwersyjny Ville Valo

  Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do utworu "Summer Wine", w którym nieco perwersyjny duet stworzyli Ville Valo z grupy H.I.M. i urodzona we Wrocławiu wokalistka i aktorka Natalie Avelon.

 • Biła go dziewczyna

  Wokalista formacji Him, Ville Valo, ujawnił zaskakujące fakty ze swojego życia prywatnego!

 • H.I.M.: Wokalista solo?

  Ville Valo, wokalista popularnej fińskiej grupy H.I.M., planuje nagrać solową płytę, utrzymaną podobno w klimacie... country. Album miałby się ukazać jeszcze w tym roku, przed nagraniem nowej płyty macierzystej formacji Valo.

 • "Ciemne światło" H.I.M.

  Finowie z H.I.M. kończą prace nad następcą płyty "Love Metal" z 2003 roku. Znana jest już data premiery (26 września), wydawca (Sire Records) oraz tytuł ("Dark Light") nowego albumu love metalowców dowodzonych przez Ville Valo.

 • Mroczny H.I.M.

  "Chciałem, by album był bardziej agresywny i ciężki" - tak o nadchodzącej płycie "Venus Doom" mówi Ville Valo, lider fińskich "heartmetalowców" z H.I.M. Nowy materiał Finów ma pojawić się w połowie sierpnia.

 • Apocalyptica: Pomoc rodaków

  "Bittersweet" to nowy singel długowłosych wiolonczelistów z Apocalyptiki. W nagrywaniu tego utworu, który będzie promować płytę, Finom pomagali śpiewający rodacy: Lauri Ylönen (The Rasmus) i Ville Valo, lider H.I.M.

 • "Domówka" Ich Troje: Michał Wiśniewski w duecie z Hanią Hołek

  26 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Wiśniewskiego: "Domówka 2014" - "Ich Troje" i przyjaciele. Specjalny duet wykona z młodą wokalistką - Hanią Hołek, pamiętaną z "Bitwy na głosy" i "Must Be The Music".

 • H.I.M.: Wojowniczy lider

  Ville Valo, lider fińskiej lovemetalowej grupy H.I.M., został aresztowany przez policję w Helsinkach pod zarzutem rzucania gróźb pod adresem swojego sąsiada. W poniedziałek, 6 lutego, wokalista H.I.M. rzucił doniczką w drzwi sąsiada. W efekcie pomiędzy oboma mężczyznami wywiązała się bójka.

 • Impaled Nazarene bez gości

  W czasie sesji nagraniowej albumu "Absence Of War Does Not Mean Peace" fińską formację Imapled Nazarene wesprzeć mieli znakomici goście - Ville Valo (wokalista Him), Alexi Laiho (Children Of Bodom) i Timo Tolkki (Stratovarius). Niestety, w ostatniej chwili zespół zrezygnował ze współpracy z nimi i postanowił nagrać płytę w podstawowym składzie.

Wideo na temat: ville valo
 • "Pierwsza miłość": Natalia Avelon w serialu

  Natalia Avelon to aktorka na stałe mieszkająca w Niemczech. Spore grono fanów zdobyła dzięki duetowi z Ville Valo w piosence „Summer wine”. Kim będzie w „Pierwszej miłości”? Wątek z jej udziałem już 12 maja! Posłuchajcie aktorki!