• Informacje na temat:

  vincent price

Artykuły na temat: vincent price
 • "Dowód niewinności": Nowy serial prawniczy na antenie Fox

  ..., który pomógł jej wyjść na wolność po dziesięciu latach więzienia. W ich zespole jest również śledczy Bodie Quick (Vincent Kartheiser) oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price (Nikki M. James...

 • Tim Burton w trójwymiarze

  Jeden z wczesnych filmów Tima Burtona ( "Ed Wood" , "Jeździec bez głowy" ) zostanie przeniesiony na format 3D. Czarno-białą animację "Vincent" będzie można obejrzeć na DVD w październiku.

 • Kolejna aukcja pamiątek po Taylor

  Kolekcja sztuki, którą za życia zgromadziła Elizabeth Taylor, trafi na aukcję. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się dzieła tak wyśmienitych artystów jak Vincent van Gogh i Pierre-Auguste Renoir.

 • "Człowiek zamienia się w zwierzę"

  "Essential Killing" jest już w kinach. Na polskiej premierze filmu zjawili się m.in. reżyser produkcji - Jerzy Skolimowski i grająca główną rolę - Emmanuelle Seigner.

 • Alice Cooper uhonorowany został gwiazdą na słynnym hollywoodzkim Chodniku Sław w Los Angeles. 55-letni amerykański wokalista pojawił się na uroczystym odsłonięciu w pełnym makijażu, w towarzystwie żony Sheryl i trójki ich dzieci. Aplauz zgotowało mu 300 fanów, zgromadzonych na Hollywood Boulevard, przy hotelu "Hollywood Roosevelt".

 • Reżyser "Constantine" realizuje sci-fi

  Francis Lawrence, reżyser filmu "Constantine" , zrealizuje najnowszą produkcję wytwórni Warner Bros Pictures "I am legend". Obraz ma być adaptacją prozy Richarda Mathesona. Scenariusz napisze Marc Protosevich ( "Cela" ).

 • Kim Basinger, Tracey Ullman i nowoczesny Poe

  Kim Basinger ( "Próba sił" ) i Tracey Ullman ( "Drobne cwaniaczki" ) zagrają główne role w kolejnej ekranizacji słynnego opowiadania Edgara Allana Poe, "Kruk". Dotychczas najbardziej znaną filmową wersją opowiadania był film "The Raven" Rogera Cormana z 1963 roku.

 • Deep Purple we Wrocławiu: Co nowego?

  We wtorek (30 lipca) w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi grupa Deep Purple. Tym razem weterani hard rocka promować będą nowy materiał - "Now What?!".

 • Złoty Deep Purple zaprasza do Wrocławia

  Płyta "Now What?!" grupy Deep Purple uzyskała w Polsce status złota.

 • Hugh Laurie idzie głębiej w las

  6 maja ukaże się druga bluesowa płyta Hugh Lauriego, znanego z tytułowej roli w serialu "Dr House".

Wideo na temat: vincent price
 • Mów mi Vincent

  Zgorzkniały mężczyzna zostaje mentorem młodego chłopaka z sąsiedztwa.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Podaj mi dłoń

  Quentin i Antoine to 18-letni bliźniacy. Łączy ich subtelna lecz zarazem skomplikowana relacja. Bez wiedzy ojca wyruszają stopem z Francji do Hiszpanii na pogrzeb matki. Podróż obfitować będzie w kolejne kłótnie i pojednania. Nowe przeżycia na zawsze zmienią ich relację. Film nawiązuje do estetyki egzystencjalnych filmów drogi lat 70-ych. Odznacza się odejściem od akcji toczącej się wokół spektakularnych wydarzeń na rzecz podróży samej w sobie. Duże znaczenie odgrywają tutaj wysmakowane...