• Informacje na temat:

  ving rhames

Artykuły na temat: ving rhames
 • "MacGyver": Życie pisze scenariusze

  ...oryginału zamarli. Nic dziwnego - dotychczasowe próby "odświeżenia" hitów małego ekranu z lat 80. kończyły się fiaskiem. Wystarczy przypomnieć "Kojaka" z 2005 r. lub "Nieustraszonego" z 2008 r. Ving Rhames - czarnoskóry następca Telly’ego Savalasa wyraźnie nie przypadł do gustu publiczności, która uznała obsadzenie go wręcz za "profanację" kultowej postaci. Serial skasowano po emisji 9 odcinków...

 • Gangster Ving Rhames

  Ving Rhames ( "Pulp Fiction" , "Champion" ) i raper Ja Rule ( "Szybcy i wściekli" , "Wpół do śmierci" ) zagrają w niezależnym filmie "Back in the Day". Obraz będzie dreszczowcem o człowieku, który zaufawszy przyjacielowi, wplątuje się w aferę kryminalną. Produkcja rusza już we wrześniu.

 • "MacGyver": (Nie)godni następcy

  Gdy w lutym 2016 r. stacja CBS poinformowała, że pracuje nad remakiem "MacGyvera", fani oryginału zamarli. Nic dziwnego - dotychczasowe próby "odświeżenia" hitów małego ekranu z lat 80. kończyły się fiaskiem. Wystarczy przypomnieć "Kojaka" z 2005 r. lub "Nieustraszonego" z 2008 r. Ving Rhames - czarnoskóry następca Telly’ego Savalasa wyraźnie nie przypadł do gustu publiczności, która uznała...

 • Ving Rhames: Nowy Kojak

  Słynny porucznik Theo Kojak powraca na ekrany telewizorów. W lipcu rozpoczyna się produkcja nowych odcinków popularnego w latach 70. serial u. W postać tytułowego bohatera wcieli się czarnoskóry aktor Ving Rhames ( "Mission: Impossible" , "Pulp Fiction" , "Świt żywych trupów" ). Przed laty słynnego Kojaka grał Telly Savalas.

 • Ving Rhames wśród zombie

  Ving Rhames ( "Champion" ) i Sarah Polley ( "Królowie życia" ) finalizują kontrakty na udział w nowej wersji "Świtu żywych trupów". Realizacja od dawna zapowiadanego horroru ruszyć ma już niedługo. Akcja remake'u, podobnie jak oryginału, toczyć się będzie w centrum handlowym.

 • Ving Rhames o "Mission: Impossible 3"

  Ving Rhames, który w filmach "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" wcielił się w Luthera Stickella, podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów potwierdził informację, iż na fotelu reżysera trzeciej opowieści zasiada David Fincher. Aktor powiedział również o przygotowaniach do realizacji obrazu.

 • Sekuła kręci, Rhames boksuje

  Andrzej Sekuła ( "Pulp Fiction" , "Hypercube: Cube 2" ), znany operator i reżyser polskiego pochodzenia oraz ciemnoskóry hollywoodzki aktor Ving Rhames ( "Mission: Impossible 2" , "Grzech" ) przygotowują się do realizacji filmowej biografii słynnego boksera Sonny'ego Listona. Obraz powstanie dla studia Paramount Pictures.

 • Prinze Jr. i Rhames oszukują

  Freddie Prinze Jr. ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) i Ving Rhames ( "Świt żywych trupów" ) zagrają w filmie "Poolhall Prophets", który w firmie Seven Arts Pictures przygotowuje Keoni Waxman ( "Zawód: Negocjator" ). Zdjęcia do historii realizowane są w Nowym Orleanie.

 • Rhames vs Snipes

  Reżyser Walter Hill ("Bohater ostatniej akcji") przygotowuje swój nowy film. W dramacie więziennym "Undisputed" zobaczymy najprawdopodobniej Vinga Rhamesa i Wesley'a Snipesa, z którymi prowadzone są obecnie negocjacje.

 • Nowa rola Vinga Rhamesa

  Ving Rhames ("Pulp Fiction", "MI-2") prowadzi końcowe negocjacje z wytwórnią Columbia, dla której John Singleton ("Poetic Justice", "Shaft") przygotowuje kolejny projekt - "Baby Boy". W filmie obok Rhamesa ma wystąpić, debiutujący na ekranie piosenkarz Tyrese (albumy "Watts", "Tyrese").