• Informacje na temat:

  vinnie jones zdjęcia

Artykuły na temat: vinnie jones zdjęcia
 • Vinnie Jones w "Godzinach szczytu 3"

  Vinnie Jones ( "Przekręt" , "X-Men 3") wystąpi w trzeciej części przebojowej komedii sensacyjnej "Godziny szczytu" . Na planie po raz trzeci spotkają się bohaterowie poprzednich odcinków: Jackie Chan i Chris Tucker.

 • Michael Madsen ( "Wściekłe psy" ), Vinnie Jones ( "Ona to on" ) i Richard Chamberlain ( "Ptaki ciernistych krzewów" ) wystąpią razem w filmie "Strenght and Honor" opowiadającym o świecie boksu.

 • Filmowe plany Kylie Minogue

  Kylie Minogue, australijska wokalistka pop, w końcu doczeka się roli w wysokobudżetowym filmie. Seksowna piosenkarka zagra wspólnie z Vinnie Jonesem w obrazie "Guns, Money And Home Cooking". Wkrótce potem pojawi się w produkcji zatytułowanej "The Snow Queen".

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Nick Stahl jako Anioł w "X-Men 3"

  ...produkcją filmu, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen i Alan Cumming. Dołączą do nich między innymi Kelsey Grammer ( "15 minut" ) jako Beast, Vinnie Jones ( "Przekręt" ) w roli Juggernauta i Maggie Grace ( serial "Lost") jako Kitty Pryde/Shadowcat. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu. Premiera zapowiadana jest na lato 2006 roku.

 • Nowe projekty Guy'a Ritchiego

  ...bohatersko w bitwie pod St. Valery w Normandii, kiedy Brytyjczycy wycofywali się z Dunkierki. Zdjęcia do filmu realizowane będą w Szkocji i we Francji. W roli głównego bohatera wystąpi prawdopodobnie jeden z dwóch najpopularniejszych dziś szkockich aktorów - Ewan McGregor albo Robert Carlyle. W pozostałych rolach pojawić się mają Brad Pitt i Vinnie Jones. Z kolei dziennik "Daily Mirror...

 • Brett Ratner i X-MENI

  Beast, Vinnie Jones ( "Przekręt" ) w roli Juggernauta i Maggie Grace ( serial "Lost") jako Kitty Pryde/Shadowcat. Zaangażowanie Bretta Ratnera do realizacji filmu "X-MEN 3" oznacza, że przesunięciu może ulec produkcja "Godzin szczytu 3", które powstają w studiu New Line. Zdjęcia do tej opowieści miały rozpocząć się jesienią, a premierę zapowiadano na lato 2006 roku. Teraz wszystko wskazuje na to...

 • Ronan Keating zagra w filmie

  Film opowiada historię grupy przyjaciół, którzy po ukończeniu collage'u postanawiają założyć gang. "To jest dla mnie zupełnie nowa ścieżka. Jestem bardzo podekscytowany" - mówi Keating. "Pierwszy dzień będzie bardzo stresujący. Mam nadzieję, że wszystko się uda, choć muzyka wciąż jest dla mnie największym priorytetem." Oprócz Keatinga w filmie mają zagrać m.in. Vinnie Jones i Anna Friel...