• Informacje na temat:

  violetta 3

Artykuły na temat: violetta 3
 • "Violetta": Martina Stoessel wystąpi w Polsce!

  Gwiazda serialu "Violetta", Martina "Tini" Stoessel wiosną 2017 roku odwiedzi Polskę. W ramach swojej europejskiej trasy Tini - Got Me Started Tour wystąpi w Krakowie, Trójmieście oraz w Łodzi.

 • "Tomasz Beksiński - In Memoriam"

  2 lutego ukaże się wydawnictwo "Tomasz Beksiński - In Memoriam" z utworami, które lubił i grał w Programie 3 ten niezapomniany dziennikarz muzyczny i tłumacz.

 • Violetta Villas: Oto cała prawda o jej życiu w Stanach!

  Violetta Villas (+73 l.) w mogła zrobić światową karierę na miarę Poli Negri. Dlaczego nie potrafiła wykorzystać swojej szansy?

 • Nikt nie chce Violetty Villas?

  Wydana w październiku zeszłego roku płyta Violetty Villas (71 l.) "Na pocieszenie serca i uniesienie ducha" przeszła prawie bez echa.

 • „Violetta”: Martina Stoessel od A do Z

  W 2011 roku nikt z pomysłodawców serialu nie mógł nawet marzyć o tym, że „Violetta” osiągnie tak oszałamiający sukces na całym świecie, a Martina Stoessel stanie się idolką również w Polsce. Historia Violetty Castillo miała się zamknąć w dwóch sezonach...

 • Mistrz, który bujał w obłokach

  Potężną przesadą byłoby stwierdzenie, że młodzi i starzy słuchają takich gwiazd polskiej piosenki, jak: Jerzy Połomski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Violetta Villas czy Irena Santor. Ale akurat w przypadku Marka Grechuty tak właśnie jest. Utwory zmarłego cztery lata temu artysty mają tę wspaniałą właściwość, że w ogóle nie pokrywają się kurzem.

 • Dom Villas jest przeklęty!

  Dom, w którym rok temu zmarła Violetta Villas, mieszkańcy Lewina Kłodzkiego określają jednym słowem: przeklęty. "Powinno się go zburzyć" - mówią. "To zły symbol naszego miasteczka".

 • "Chcemy przetrwać jak najdłużej"

  Zespół Brathanki przeżywał w 2003 roku spore perturbacje, związane z nagłym odejściem wokalistki Halinki Mlynkovej, która zaszła w ciążę i postanowiła poświęcić się rodzinie. Na jej miejsce udało się pozyskać aż dwie nowe solistki, Anię Mikoś i Magdę Rzemek, które szybko odnalazły się w repertuarze grupy i zostały zaakceptowane przez fanów. Z małym opóźnieniem, spowodowanym koniecznością nagrania partii wokalnych od nowa, już z ich udziałem, jesienią 2003 roku ukazał się trzeci album...

 • Nie bądź jak oni! Gwiazdy, które bagatelizują koronawirusa

  ...się z nich wycofała, zapewniając, że to wina przebywania na kwarantannie, do której oczywiście wszystkich zachęca.  3.  Violetta Kołakowska Dogłębną wiedzą na temat choroby wykazała się również Violetta Kołakowska. W swoich mediach społecznościowych podzieliła się z fanami takimi przemyśleniami: "Cała ta pandemia zabija ludzi, ale stresem. Ludzie spodziewają się utraty majątków, życia...

 • Już w marcu wraca "Ranczo"

  Fani serialu już nie mogą się doczekać pierwszego odcinka siódmej serii. Zobaczymy go 3 marca w niedzielny wieczór.

Dyskusje na temat: violetta 3