• Informacje na temat:

  violetta 3

Artykuły na temat: violetta 3
 • Tini Stoessel ("Violetta"): Dziękuję bardzo Krakowie!

  Gwiazda disneyowskiego serialu "Violetta" podziękowała polskim fanom za niezwykle gorące przyjęcie w Krakowie. W czwartek (6 kwietnia) zaśpiewa również w Łodzi.

 • Martina Stoessel ("Violetta"): Koncert w Gdańsku odwołany

  Zaplanowany na 5 kwietnia 2017 r. koncert Martiny Stoessel w Gdańsku/Sopocie został odwołany. Gwiazda disnejowskiego serialu "Violetta" wystąpi w Krakowie i Łodzi.

 • Ansel Elgort i Violetta Komyshan w klipie "Thief"

  Do sieci trafił teledysk aktora Ansela Elgorta do singla "Thief". Gościnnie wystąpiła w nim dziewczyna Elgorta, Violetta Komyshan.

 • "Violetta Live" znowu w Polsce

  Argentyńska artystka Martina Stoessel ponownie przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej "Violetta Live". Gwiazda serialu "Violetta" wystąpi 22 sierpnia w Warszawie na Stadionie Narodowym oraz 25 i 26 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

 • Martina Stoessel w Polsce: Gwiazda "Violetty" na trzech koncertach

  Na początku kwietnia 2017 r. na trzy koncerty do Polski przyjedzie Martina Stoessel, gwiazda disnejowskiego serialu "Violetta".

 • Lodovica Comello: Podczas spotkania z fanami wszystko może się wydarzyć (wywiad)

  Lodovica Comello zyskała popularność dzięki roli w serialu Disneya "Violetta". W 2013 r. Włoszka wydała debiutancką płytę "Universo", a w przerwie na planie trzeciej serii "Violetty" pracowała nad drugim albumem - "Mariposa", który ukazał się w kwietniu tego roku. Przed swoim koncertem w Warszawie, w rozmowie z Interią Lodovica opowiedziała m.in. o współpracy z polskim wokalistą Szymonem...

 • Mistrz, który bujał w obłokach

  Potężną przesadą byłoby stwierdzenie, że młodzi i starzy słuchają takich gwiazd polskiej piosenki, jak: Jerzy Połomski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Violetta Villas czy Irena Santor. Ale akurat w przypadku Marka Grechuty tak właśnie jest. Utwory zmarłego cztery lata temu artysty mają tę wspaniałą właściwość, że w ogóle nie pokrywają się kurzem.

 • "Chcemy przetrwać jak najdłużej"

  ...miałem na myśli gwiazdy większego formatu, np. duet Brathanki i Violetta Villas. Czy coś takiego wchodzi w grę? Janusz: Jesteśmy otwarci na tego typu doświadczenia. W swej karierze mamy już takie...

 • ​"Milionerzy": Pytanie za 20 tys. zł o przebój Zbigniewa Wodeckiego

  ...", pojawiło się pytanie muzyczne o pseudonimy polskich gwiazd ( Nergal , Kayah , Kora , Violetta Villas ). Najszybsza okazała się Weronika Bujnowska z Warszawy i to ona usiadła na fotelu naprzeciwko...

 • ​"Milionerzy": Pytanie za 20 tys. zł o przebój Wodeckiego

  Emitowany na antenie TVN show prowadzony jest niezmiennie przez Huberta Urbańskiego . W puli pytań, jakie uczestnicy słyszą od gospodarza, często znajdują się te dotyczące filmu i muzyki. Już na początku, przy zadaniu "kto pierwszy, ten lepszy", pojawiło się pytanie muzyczne o pseudonimy polskich gwiazd ( Nergal , Kayah , Kora , Violetta Villas ). Najszybsza okazała się Weronika Bujnowska...

Dyskusje na temat: violetta 3