• Informacje na temat:

  violetta serial

Artykuły na temat: violetta serial
 • Serial z Violettą Kubasińską?

  TVN myśli o serialu z... Violą z "BrzydUli". Czy będzie to życiowa rola Małgorzaty Sochy?

 • Violetta Villas: Tak bardzo chciała być kochana...

  ...na serial. Niespodziewanie z dnia na dzień porzuciła to wszystko i pojawiła się w Polsce przy szpitalnym łóżku mamy. Jak sama później wspominała - ubrana w futro, biżuterię, suknię, ufryzowana, bez(...) z Teatrem Syrena na tournée. Zapowiadało się wspaniale - wesele pary trwało kilka dni, bawiło się na nim 1500 osób, a sama Villas miała z tej okazji aż 21 sukien. Na miesiąc miodowy Violetta i Ted...

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Niespełna 25-letnia Włoszka Lodovica Comello młodszej publiczności znana jest przede wszystkim z latynoamerykańskiego serialu "Violetta" , w którym gra Francescę, najlepszą przyjaciółkę głównej(...) przy serialu "Violetta" wokalistka przeprowadziła się do Buenos Aires. Szymon Chodyniecki to urodzony w 1994 roku, polski wokalista, producent i kompozytor. Jest multiinstrumentalistą - potrafi grać...

 • ​Serial "Osiecka" od 6 marca w TVP1

  ...w piątek, 6 marca, na antenie TVP1 odbędzie się premiera nowego serialu Telewizji Polskiej "Osiecka" - wynika z informacji, do jakich dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Produkcja emitowana będzie w piątkowe wieczory o godz. 20.35.

 • Powstanie film z gwiazdami serialu "Violetta"

  Disney ogłosił rozpoczęcie prac nad produkcją pełnometrażowego filmu "Tini - El Gran Cambio de Violetta". Główną rolę powierzono Martinie "Tini" Stoessel, która robi zawrotną karierę przede wszystkim jako gwiazda bijącego światowe rekordy popularności serialu Disney Channel "Violetta", ale również jako piosenkarka ze świeżo podpisanym kontraktem z wytwórnią Hollywood Records.

 • Czy papież ogląda "Violettę"?

  Jeśli nie jesteś 9-letnią dziewczynką albo rodzicem 9-letniej dziewczynki, istnieje spora szansa, że nie wiesz, kim jest ta cała Violetta, która uśmiecha się do ciebie z billboardów, gdy jedziesz do pracy. Spieszymy więc z wyjaśnieniami, bo "Violetta" to fenomen co się zowie.

 • Serial "Osiecka" trafi na antenę TVP w 2020 roku

  ...13-odcinkowy serial "Osiecka" trafi na antenę TVP w 2020 roku - zapowiedział prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

 • Jorge Blanco ("Violetta"): "Ważne są dla mnie wiadomości od polskich fanów"

  Jorge Blanco to meksykański wokalista i aktor, który sławę na całym świecie zyskał dzięki serialowi "Violetta" realizowanemu przez studio Disneya. W rozmowie z Interią opowiedział m.in. o swojej popularności, prezentach od fanów i planach na przyszłość.

 • Ruszyły zdjęcia do filmu "TINI - El Gran Cambio de Violetta"

  Film "TINI - El Gran Cambio de Violetta" z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów fenomenu Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz autorstwa Ramona Salazara Hoogersa, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co...

 • Serial o Agnieszce Osieckiej w TVP

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad nad serialem o Agnieszce Osieckiej. Jego premiera zaplanowana została na 2019 rok.

Zdjęcia na temat: violetta serial
Dyskusje na temat: violetta serial