• Informacje na temat:

  violetta villas 2007

Artykuły na temat: violetta villas 2007
 • Michał Wiśniewski: Violetta Villas dużo piła, nie chciała pomocy

  Lider Ich Troje zdradził wciąż szokujące szczegóły z życia Violetty Villas, która zmarła 5 grudnia 2011 r. w dramatycznych warunkach.

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Violetta Villas znów wraca na scenę!

  Po dłuższej przerwie spotkanie z szeroką publicznością planuje Violetta Villas. 71-letnia diwa wystąpi na specjalnym koncercie w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

 • ​Karolina Bielawska zrealizuje film o życiu Violetty Villas

  ...​Karolina Bielawska, autorka nagradzanego dokumentu "Mów mi Marianna", pracuje nad scenariuszem filmu o Violetcie Villas - znanej piosenkarce i artystce estradowej.

 • Powstaje serial o życiu Violetty Villas

  Trwają prace nad serialem o życiu Violetty Villas - poinformował "Dziennik Bałtycki". Produkcję będzie można zobaczyć w TVP1 najwcześniej w 2017 roku.

 • Syn Villas nie odpuści opiekunce

  ..."Zrobię wszystko, żeby Elżbieta Budzyńska odpowiedziała za to, co robiła z moją matką przez kilkanaście lat" - odgraża się syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  ...i skali" - napisała gazeta "L'Humanité". Dzięki sukcesowi we Francji, Violetta Villas z otrzymała zaproszenie do Ameryki. Tam przez kilka sezonów była gwiazdą rewii "Casino de Paris", w której prezentowała(...) chorobę matki, Violetta Villas musiał wrócić do Polski. Kolejne próby podboju Ameryki miały się nijak do sukcesu z 1967 roku, chociaż w 1988 roku, przed wyborami prezydenckimi, artystkę w restauracji...

 • Granice podglądactwa. Dlaczego Polacy tak bardzo lubią reality-show?

  ..., Violetta Villas czy polityk Andrzej Lepper. Następne lata, a szczególnie po 2005 roku, to już prawdziwy wysyp programów typu reality-show. W tym okresie pojawiło się również sporo produkcji typu talent-show. Widzowie mogli oglądać między innymi takie programy, jak "Taniec z Gwiazdami" (od 2005 roku do teraz), "Idol" (2002-2017), "Gwiazdy tańczą na lodzie" (2007-2008), "You Can Dance - Po...

 • Georgina Tarasiuk debiutuje z zespołem Blauka ("Figle zuchwałe")

  ...była tak mocno oczarowana dziewczyną, że zapraszała ją nawet na swoje koncerty w charakterze gościa. Tarasiuk występowała również m.in. z Violettą Villas . Wokalistkę uznano za wielki talent(...) o sobie występami w jubileuszowych wydaniach "Szansy na sukces". Na specjalnych koncertach pojawiała się m.in. w 2000, 2005, 2007, 2008 i 2009 roku.W 2007 roku karierę Georginy reaktywować próbował Piotr...

 • "Szansa na sukces": Co nowego u Georginy Tarasiuk?

  ...nawet na swoje koncerty w charakterze gościa. Tarasiuk występowała również m.in. z Violettą Villas . Wokalistkę uznano za wielki talent, miała okazję supportować Garou na jego trasie oraz(...) przypominała o sobie występami w jubileuszowych wydaniach "Szansy na sukces". Na specjalnych koncertach pojawiała się m.in. w 2000, 2005, 2007, 2008 i 2009 roku. W 2007 roku karierę Georginy reaktywować...