• Informacje na temat:

  violetta villas i jej rodzina

Artykuły na temat: violetta villas i jej rodzina
 • Violetta Villas: Sąd utrzymał wyrok dla opiekunki gwiazdy!

  Karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Violettą Villas utrzymał sąd odwoławczy dla Elżbiety B., która w ostatnich latach opiekowała się piosenkarką. Wyrok jest prawomocny. B. była wcześniej skazana za nieudzielenie pomocy.

 • Violetta Villas umierała w cierpieniach. Jak wyglądały ostatnie godziny jej życia?

  ..."Gazeta Wyborcza" dotarła do akt sprawy Elżbiety B., która w ostatnich latach opiekowała się Violettą Villas. Przypomnijmy, że niedawno sąd utrzymał karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad gwiazdą polskiej piosenki.

 • Anna Ilczuk zagra Violettę Villas

  Anna Ilczuk, znana m.in. z seriali "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich" oraz filmu "Z miłości", wcieli się w Violettę Villas w obrazie, który wyreżyseruje Karolina Bielawska.

 • Liszowska zagra Violettę Villas?

  Jej dom jest teraz w Szwecji. Ale być może w Polsce czeka ją zadanie specjalne...

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Zarzuty dla opiekunki Violetty Villas

  Opiekunka Violetty Villas miała zmuszać piosenkarkę do picia alkoholu, a także więzić ją w pokoju bez jedzenia! Wstrząsające doniesienia prokuratury.

 • Rozpoczął się proces opiekunki Violetty Villas

  Proces Elżbiety B., opiekunki Violetty Villas, rozpoczął się we wtorek (23 października) w Sądzie Rejonowym w Kłodzku (Dolnośląskie). Opiekunka jest oskarżona o znęcania się psychiczne nad artystką od stycznia 2009 r. do grudnia 2011 r. Grozi jej 5 lat więzienia.

 • ​Karolina Bielawska zrealizuje film o życiu Violetty Villas

  ...​Karolina Bielawska, autorka nagradzanego dokumentu "Mów mi Marianna", pracuje nad scenariuszem filmu o Violetcie Villas - znanej piosenkarce i artystce estradowej.

 • Ważą się losy Violetty Villas

  Być może już wkrótce Violetta Villas (69 l.) opuści szpital dla nerwowo i psychicznie chorych w Stroniu Śląskim (Dolny Śląsk). Zbigniew Świt, jej adwokat, po dwóch tygodniach starań został(...) osób. Sąd w Świdnicy w piątek, 12 stycznia, ma zdecydować, czy Violetta Villas opuści szpital.

 • Nie żyje Jerzy Gruza. Autor "Czterdziestolatka" miał 87 lat

  .... Violetta Villas, Alina Janowska oraz Irena Kwiatkowska. Wielki Brat, teatr i felietony W 1972 roku Gruza nakręcił telewizyjny film "Przeprowadzka" - opowieść o pewnym inżynierze, który podejmuje(...) Baduszkowej. Na okres jego współpracy z gdyńską sceną przypadają jej "złote lata". Otworzyła je premiera "Skrzypka na dachu" (1984), wystawionego po raz pierwszy w Polsce, 20 lat po nowojorskiej...

Dyskusje na temat: violetta villas i jej rodzina