• Informacje na temat:

  violetta villas jej włosy

Artykuły na temat: violetta villas jej włosy
 • Rozchwytywana Violetta Villas

  Zapowiadany powrót 70-letniej Violetty Villas na scenę to jak na razie możliwe występy w popularnych programach telewizyjnych.

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Violetta Villas dostanie medal

  Violetta Villas zostanie uhonorowana srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", przyznawanym przez ministra kultury. Ceremonia wręczenia odbędzie się prawdopodobnie 14 lutego w Kielcach.

 • Największe przeboje Violetty Villas usłyszeli w poniedziałek w Kielcach fani artystki, podczas koncertu jubileuszowego, z okazji 50-lecia działalności artystycznej piosenkarki. Artystka odebrała srebrną Glorię Artis, przyznawaną przez ministra kultury.

 • ​Karolina Bielawska zrealizuje film o życiu Violetty Villas

  ...​Karolina Bielawska, autorka nagradzanego dokumentu "Mów mi Marianna", pracuje nad scenariuszem filmu o Violetcie Villas - znanej piosenkarce i artystce estradowej.

 • "Nie jestem pazerna na role"

  ...zapytał: To ty możesz tak źle wyglądać?! To dobrze. . Bardzo się ucieszyłam, że zagram. Po pierwszym dniu zdjęciowym w Warszawie, po przyczepieniu włosów a la Violetta Villas, Artur i ekipa(...) siostrach" Czechowa. Znana z ról w filmach: "Kogel - Mogel", "Pajęczarki", "Kolejność uczuć", "Kochaj i rób co chcesz". Popularność przyniósł jej serial "Złotopolscy", w którym gra Ilonę. Podczas...

 • "Podobamy się staruszkom i kibicom"

  Violetta Villas i śpiewa niewiele gorzej od niej. I gdy nas usłyszała, była zachwycona. Po prostu trafiamy do ludzi, którzy mają określoną wrażliwość. Oprócz tego, że nagrywasz z Milkshopem, tworzysz też(...). W liceum miałem długie włosy i latałem po scenie z gitarą. Z kolegą graliśmy ostre rockowe kawałki w zespole, który nazywał się Acuma Pai i był pod mocnym wpływem Maxa Cavalery z Sepultury. Później...