• Informacje na temat:

  violetta villas ostatni koncert

Artykuły na temat: violetta villas ostatni koncert
 • Violetta Villas: Całe życie samotna (5. rocznica śmierci)

  ...5 grudnia 2011 r. w wieku 73 lat zmarła Violetta Villas. W ostatnich latach (także już po śmierci) głośno było przede wszystkim za sprawą opiekunki i dramatycznych warunków, w których przyszło żyć gwieździe polskiej piosenki.

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Violetta Villas kończy karierę

  Szykowany na 14 lutego koncert Violetty Villas w Kielcach ma być pożegnaniem divy ze sceną.

 • Violetta Villas: Prawda ciekawsza od mitu

  Kontrowersyjna i pełna sprzeczności, dla której popularność okazała się nieszczęściem; w Polsce zmarnowano jej talent - tak wspominają zmarłą Violettę Villas artyści Bohdan Łazuka, Zbigniew Wodecki i wieloletni pianista artystki Maciej Kieres.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Ich Troje: Nowa wokalistka!

  Nową wokalistką grupy Ich Troje została Ania Świątczak, znana z programów telewizyjnych "Szansa na sukces" i "Jaka to melodia?", śpiewająca także na płytach Natalii Kukulskiej i Wojciecha Pilichowskiego. Zespół, już w nowym składzie, pojechał na koncerty do Niemiec.

 • Zawsze trafia w sedno

  ...z jej ostatnich koncertów. Zdziwiło mnie, że była aż tak kontaktowa. - Pamiętam zabawny epizod, kiedy pani Violetta zeszła ze sceny w trakcie próby, nie zważając na to, że jej utwór się jeszcze nie(...) nieszczęśliwie jak Violetta Villas. Zawód gwiazdy estrady jest niezwykle trudny i wiąże się z ogromnym ryzykiem narażania własnej wrażliwości. Z Adamem Sztabą rozmawiała Monika Pawłowska. Najlepsze programy...

 • "Ziemia obiecana" ma już 45 lat

  ..., że pierwotnie rolę Lucy Zuckerowej miała zagrać Violetta Villas. Piosenkarka nie przybyła jednak na ostatnią próbę kostiumów, informując Wajdę w nagłym telegramie, że wszystkiemu winien jest... czarny(...). Początkowo włączyłem ów koncert tylko do serialu telewizyjnego" - zakończył Wajda.

 • "Ziemia obiecana": Pieniądze, Łódź i sceny erotyczne

  ..., że pierwotnie rolę Lucy Zuckerowej miała zagrać Violetta Villas. Piosenkarka nie przybyła jednak na ostatnią próbę kostiumów, informując Wajdę w nagłym telegramie, że wszystkiemu winien jest(...) międzywojennych, stała się miastem artystów. Początkowo włączyłem ów koncert tylko do serialu telewizyjnego - zakończył Wajda. W 2015 roku "Ziemia obiecana" została uznana za najlepszy film polski wszech...

 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  ...się człowiek kochany i szanowany, niestety w ostatnim czasie przez garstkę. A przecież Violetta Villas to obok Basi Trzetrzelewskiej jedyna polska artystka pop, która naprawdę zasmakowała(...) - uzbrojonym w show-biznesową machinerię promocyjną, których koncerty wyglądają jak przedstawienia w kasynach Las Vegas, a teledyski mają budżet hollywoodzkich produkcji filmowych. Adele ani nie ma aparycji...