• Informacje na temat:

  violetta villas urodziny

Artykuły na temat: violetta villas urodziny
 • Violetta Villas wraca do formy?

  Nareszcie udało się nawiązać kontakt z 71-letnią Violettą Villas , która przez kilka miesięcy nie pokazywała się światu.

 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.

 • Koszmarne urodziny Violetty Villas

  .... Nawet gdyby chciała, nie ma za co wyprawić urodzin" - dodaje. Violetta Villas - jak pisze magazyn - skłócona jest z synem, którego się wyrzekła, jego żoną i wnukiem Maciejem. Swoje 70 urodziny(...)Violetta Villas (69 l.) żyje wyrzucona poza nawias społeczeństwa. Do swego domu w Lewinie Kłodzkim nie wpuszcza ludzi. Wstęp mają jedynie gosposia i menedżerka gwiazdy, na którą Villas przepisała...

 • Jerzy Gruza: Osiemdziesięciolatek

  Jerzy Gruza, autor kultowych seriali "Wojna domowa" i "Czterdziestolatek", obchodzi w środę, 4 kwietnia, 80. urodziny.

 • Villas ponownie zniknęła

  Diwa polskiej piosenki, Violetta Villas , nie daje znaku życia. Nikt nie wie, jak gwiazda spędziła swoje 71. urodziny.

 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  Adele sprzedaje miliony płyt, lekarz Michaela Jacksona idzie do więzienia, Nergal najciemniejszą gwiazdą polskiej popkultury, wreszcie tragiczny koniec Amy Winehouse. Tak właśnie wyglądał mijający rok w muzycznym show-biznesie, który podsumowujemy w dziesięciu najistotniejszych, naszym zdaniem, wydarzeniach.

 • Villas: "Rubik ma przewrócone w główce"

  Violetta Villas, podczas spotkania promującego jej nową płytę, w dość ostrych słowach skrytykowała Piotra Rubika za to, że odmówił współpracy z nią.

 • Jubileusz "Złotej Kolekcji"

  Dwa lata temu, 16 listopada 1998 roku, ukazała się pierwsza seria płyt z serii "Złota Kolekcja". Fani polskiej muzyki otrzymali wtedy doskonałe zestawy największych przebojów m.in. Hanny Banaszak, Ewy Bem, Ireny Jarockiej, Jerzego Połomskiego, Ryszarda Rynkowskiego i Stanisława Soyki.

 • Villas: "Czuję się bardzo dobrze"

  Violetta Villas swoje siedemdziesiąte urodziny spędziła w samotności, zamknięta w pokoju. Nie było żadnych gości, żadnego przyjęcia. "Violetta nie jest przygotowana na przyjęcie gości, wypoczywa w domu" - twierdziła spadkobierczyni majątku gwiazdy i była gosposia - Elżbieta Budzyńska. Villas jednak zdecydowała się na krótkie przemówienie... "Czuję się bardzo dobrze, jestem w dobrej formie, mogę...

 • Pożegnalny koncert Violetty Villas

  Przed Violettą Villas (73 l.) ważne, a być może najważniejsze wydarzenie w jej życiu - pożegnalny koncert w Kielcach, w trakcie którego odbierze przyznany przez Ministra Kultury medal Gloria Artis i zaśpiewa z Magdą Welc, zwyciężczynią programu "Mam talent".