• Informacje na temat:

  viva comet 2012

Artykuły na temat: viva comet 2012
 • Pezet na Viva Comet 2012

  Raper Pezet dołączył do grona wykonawców, które wystąpią na gali rozdania nagród Viva Comet 2012 (Warszawa, Centrum Expo XXI, 23 lutego).

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Viva Comet: Niekontrolowane szaleństwo Edyty Górniak

  Swój udział na gali Viva Comet 2012 (Warszawa, Centrum Expo XXI, 23 lutego) potwierdziła Edyta Górniak.

 • Viva Comet: Już ponad 1,3 mln głosów

  Wokalistka Marina oraz pop-rockowy zespół Video to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią gali Viva Comet (23 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI).

 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Już ponad trzy miliony głosów oddano w plebiscycie Viva Comet. Gala rozdania nagród odbędzie się w najbliższy czwartek (23 lutego) w Warszawie.

 • Viva Comet: Wystąpią Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak

  Swój udział na gali piątej edycji nagród Viva Comet potwierdziły rywalizujące ze sobą wokalistki Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak.

 • Viva Comet: Ewa Farna, Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak czy Marina?

  ...23 lutego poznamy laureatów piątej edycji nagród muzycznych Viva Comet przyznawanych przez widzów stacji Viva Polska. Poniżej znajdziecie listę wykonawców nominowanych do tych wyróżnień.

 • Viva Comet: Mezo i utwór pisany "niemalże" krwią

  Grupa Afromental oraz Mezo z Ewą Jach to kolejni wykonawcy, którzy zaprezentują się podczas gali Viva Comet 2012 (23 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI).

 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ...2009 i Piosenkarką Roku VIVA COMET. Rok 2010 przyniósł aż 5 nagród VIVA COMET, kolejne lata to kolejne statuetki Eska Music Awards, Mikrofony Popcornu, MTV EMA, Kids Choice Awards, Toptrendy, Bravoora, Superjedynka. Trzecim albumem jaki ukazał się na polskim rynku nosi tytuł "EWAkuacja". Jesienią 2012 r. Ewa pojawiła się jako Trener swojej drużyny w 3. edycji "Bitwy na głosy", gdzie dotarła...

 • Występ Justina Biebera poprzedzi Honey

  Jak poinformowali organizatorzy, piosenkarka będzie śpiewać przez około pół godziny. Po jej występie na scenie pojawi się Kanadyjczyk. Honey to laureatka nagrody internautów na festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie. Zdobyła również nagrodę Viva Comet 2012 za debiut roku. Swój debiutancki album wydała 28 marca 2011 roku. Promowały go takie utwory jak "No One", "Runaway" czy "Sabotaż", które...

Zdjęcia na temat: viva comet 2012