• Informacje na temat:

  viva polonia

Artykuły na temat: viva polonia
 • Nowa Miss Polonia spotyka się z bratem Bachledy-Curuś!

  Paulina Krupińska to tegoroczna zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012. Ta piękna 25-latka może śmiało mówić o sobie "szczęściara" i to nie tylko z powodu wczorajszego zwycięstwa.

 • Steffen Moeller otrzymał Nagrodę Weizsaeckera

  Niemiecka Fundacja Narodowa przyznała Steffenowi Moellerowi Nagrodę im. Richarda von Weizsaeckera za zasługi dla porozumienia między Niemcami a Polakami. Niemiecki autor, aktor i kabareciarz przyczynił się do zbliżenia obu narodów - napisano w uzasadnieniu.

 • Ewa Wachowicz o romansie z Solorzem

  Była Miss Polonia Ewa Wachowicz, pytana o romans z prezesem Polsatu, nie kryje oburzenia...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Conrado Moreno: Jak dziś wygląda jego życie?

  ...początku roku otworzył biuro podróży Viva Polonia, w które zainwestował sporo pieniędzy.  To miał być prawdziwy turystyczny hit.  Conrado oferował turystom wyjazdy do Hiszpanii w niewielkich grupach...

 • Książka o Polsce bestsellerem

  Książka Steffena Möllera "Viva Polonia. Jako niemiecki Gastarbeiter w Polsce" utrzymuje się w czołówce listy bestsellerów w Niemczech, a spotkania z autorem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak było we wtorek w Berlinie: sala była wypełniona po brzegi, a dla wielu chętnych nie starczyło biletów.

 • Krystyna Janda zdradziła koszty utrzymania teatrów!

  Krystyna Janda i jej córka Maria Seweryn prowadzą dwa teatry: Polonia oraz Och-Teatr. Aktorki muszą wykazać się dużą przedsiębiorczością, by inwestycja mogła dobrze funkcjonować. Udzieliły razem wywiadu magazynowi "Viva", w którym Krystyna Janda zdradziła, o jakie kwoty chodzi. Trzeba przyznać, że robią wrażenie! "Żebyśmy mogły istnieć i utrzymać dwa teatry i finansować nowe spektakle...

 • Moherowe berety po niemiecku

  To nie jest żart! Niemieckie tłumaczenie "Moherowych Beretów" piosenki, która obaliła IV RP ukazało się właśnie w Niemczech w książce "Viva Polonia" autorstwa Steffena Mollera.

 • Majka Jeżowska nigdy wcześniej o tym nie mówiła! Coś strasznego!

  Życie Majki Jeżowskiej (57 l.) nie było usłane różami. Piosenkarka opowiedziała o swoim koszmarze...

 • Szwedzka modelka w "Miłości na bogato"

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca na kanale Viva Polska. W jedną z nowych postaci, jakie zobaczymy w serialu, wcieli się fotomodelka Michaele Sorle, pół-Polka, pół-Szwedka. Czy zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu?

Dyskusje na temat: viva polonia