• Informacje na temat:

  viva polska praca

Artykuły na temat: viva polska praca
 • Żabson krytykuje młodzież. "Niweczycie całą naszą pracę"

  Cały czas na świecie pojawiają się kolejne przypadku zarażenia koronawirusem. Rządy wprowadzają surowe restrykcje, jednak nie wszyscy się do nich stosują.

 • Cała Polska pamięta Elvisa

  W niedzielę (8 stycznia) cała Polska nie tylko będzie zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też świętować 77. rocznicę urodzin legendy amerykańskiej muzyki - Elvisa Presleya.

 • Natalia Siwiec: Trochę nagości

  Zbliża się premiera reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view

 • Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

  ...7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

 • Krzysztof Krawczyk: Warto żyć!

  Polska odpowiedź na płytę "Viva La Vida..." zespołu Coldplay? Jeśli chodzi o przesłanie - jak najbardziej!

 • Przystanek Woodstock 2016: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Teatr Capitol

  Spotkanie z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem, Teatr Capitol na Akademii Sztuk Przepięknych oraz program drugiego dnia koncertów na Scenie Viva Kultura - Przystanek Woodstock ujawnia kolejne punkty swojego programu.

 • WSZ i CNE w MTV

  Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło rozpoczynają pracę nad nowymi programami hiphopowymi, które już niedługo będzie można obejrzeć w MTV Polska. CNE i WSZ rozpoczynali karierę dziennikarską 5 lat temu w telewizji VIVA, gdzie stworzyli kultowe programy "Megazin" i "Rap kanciapa".

 • Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  Magdalena Lamparska i Anna Maria Sieklucka prowadziły w środę wieczorem relację na żywo na Instagramie, podczas której opowiedziały o tym, jak wyglądała praca na planie ekranizacji powieści(...) pamiętny wywiad opublikowany w magazynie "Viva!", w którym Roman Praszyński zadawał Siekluckiej niestosowne pytania. Lamparska zasugerowała, że zgoda Siekluckiej na jego publikację była bardzo dobrym...

 • Natalia Siwiec z łóżku z...

  Natalia Siwiec z łóżku z Bilguunem Ariunbataarem? To mogło wydarzyć się tylko w telewizji. Celebrytka była gwiazdą pierwszego odcinka nowego programu stacji VIVA "Spanie z gwiazdami".

 • Moherowe berety po niemiecku

  To nie jest żart! Niemieckie tłumaczenie "Moherowych Beretów" piosenki, która obaliła IV RP ukazało się właśnie w Niemczech w książce "Viva Polonia" autorstwa Steffena Mollera.