• Informacje na temat:

  viva rynkowski

Artykuły na temat: viva rynkowski
 • Rynkowski ukrywa ojcostwo?

  ...57-letni Ryszard Rynkowski miesiąc temu po raz drugi został ojcem. I bardzo zależało mu, by ukryć tę informację przed światem.

 • Elżbieta Zapendowska znowu do wzięcia?

  Popularna nauczycielka śpiewu ze swoim partnerem dzieli życie od niemal 30 lat. Poznali się, gdy Andrzej był młodym chłopcem i śpiewał w chórkach u Ryszarda Rynkowskiego i Maryli Rodowicz. Ona robiła już wtedy karierę jako znana specjalistka od emisji głosu. Dotąd wszystko układało się względnie dobrze - 48-latek był przewodnikiem i przyjacielem 68-letniej jurorki "Must be the music". Zawoził...

 • Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Znany jest już program tegorocznego festiwalu w Sopocie. Pierwszy wieczór poświęcony będzie pamięci Czesława Niemena; 40-lecie kariery będzie też świętował Krzysztof Krawczyk. Gwiazdami drugiego koncertu, "Vive la France!", będą Patricia Kaas, In-Grid i Kate Ryan. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.

 • Sopot: Festiwal bez kaprysów

  Ciepły posiłek, owoce, kanapki, woda i soki - lista życzeń tegorocznych gwiazd festiwalu w Sopocie nie jest wyszukana. Inna sprawa, że również ich nazwiska nie powalają na kolana. Particia Kaas, In-Grid, Kate Ryan plus czołówka krajowej sceny muzycznej, będą zabawiać gości Opery Leśnej w piątek i sobotę (20/21 sierpnia). Z zapowiadanych gwiazd nie pojawi się Kayah.

 • Ewa Farna po raz trzeci. Posłuchaj płyty!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać obszernych fragmentów płyty "EWAkuacja" - trzeciego polskojęzycznego albumu 17-letniej Ewy Farnej.