• Informacje na temat:

  viva wprost

Artykuły na temat: viva wprost
 • Beata Tadla wbija szpilę Jarkowi Kretowi! Odegrała się po takim czasie!

  ...dziś.  Rafał - nowy partner Beaty nie jest związany z show-biznesem i z ukochaną pojawia się jedynie na zdjęciach na jej profilu w mediach społecznościowych.  W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva(...) pozwala nam nie dusić w sobie żalu, otworzyć się" - mówi Beata, zaznaczając, że przychodzi potem taki czas, że poczucie wyrządzonej krzywdy mija.  Padło także pytanie wprost o samego Jarka, czy gdyby...

 • Elvis wiecznie żywy. Zobacz nowy klip!

  Na początku listopada ukazała się płyta "Viva Elvis - The Album", zawierająca utwory Elvisa Presleya nagrane na nowo, we współczesnych aranżacjach. U nas możecie zobaczyć teledysk do promocyjnego singla "Suspicious Minds" .

 • "Miłość na bogato": hit czy kit?

  Dziesiątki memów, aplikacja na komórkę, setki tysięcy wyświetleń odcinków. Nowy serial produkowany przez Viva Polska stał się prawdziwym sieciowym fenomenem. Dlaczego?

 • Piotr Rogucki: "Pokazywanie dupy jest...."

  Piotr Rogucki, autor tekstów, wokalista Comy i juror "Must be the music" w wywiadzie dla "Vivy!" niezwykle trafnie odniósł się, do coraz częstszych prób zrobienia kariery w show biznesie przez tzw. "celebrytów".

 • Kamil Durczok chciał popełnić samobójstwo?!

  Kamil Durczok (48 l.) powrócił do mediów i stara się wytłumaczyć ze swojej przeszłości. Dziennikarz w kolejnych wywiadach zdradza coraz to pikantniejsze szczegóły dotyczące afery z jego udziałem wywołanej przez tygodnik "Wprost".

 • Maryla wiecznie żywa

  10 czerwca na sklepowe półki trafi nowy, pierwszy od czterech lat, album Maryli Rodowicz zawierający premierowe nagrania. Latem piosenkarka wyruszy w trasę koncertową po Polsce, aby udowodnić wszystkim, że "Maryla jest wiecznie żywa".

 • Piasek był 5 lat z Pirogiem?

  W niedawno udzielonym wywiadzie Andrzej "Piasek" Piaseczny niemal wprost to potwierdza.

 • Dali wszystko. Czyli za dużo

  Coldplay "Mylo Xyloto", EMI Music

 • Płoszajski o swojej urodzie

  ...29-letni aktor Łukasz Płoszajski na razie nie przyznał wprost, że rzucił swoją wieloletnią narzeczoną Emilię dla jeszcze nie do końca wypromowanej gwiazdki Kasi Novej. Za to wiemy już na pewno, że ma zadziwiająco wysokie mniemanie o sobie.

 • Nie będzie powtórek Róż Gali!

  Czego na antenie telewizji publicznej w święta na pewno nie zobaczymy? "Na pewno nie będzie powtórek Róż Gali " - powiedział dyrektor TVP2, Wojciech Pawlak, na wtorkowej konferencji prasowej.

Wideo na temat: viva wprost
 • Fru!

  Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...

 • Chińczyk na wynos

  W romantycznej scenerii, w ślicznie udekorowanej łodzi, nad pięknym jeziorem przystojny młody człowiek chce się oświadczyć ukochanej. Nagle dzieje się coś dziwnego - z nieba spada… krowa, wprost na zakochaną parę. Mrukliwy Roberto prowadzi w Buenos Aires sklep żelazny. Z pogardą patrzy na klientów i wykłóca się z producentami gwoździ o swoje zamówienia. Jego życie jest spokojne i uporządkowane. Tylko pozornie. Roberto pasjami przeczesuje prasę codzienną w poszukiwaniu pikantnych, pełnych...