• Informacje na temat:

  viva wywiad z doda

Artykuły na temat: viva wywiad z doda
 • Wielki sukces Dody!

  Czwartkowy wieczór 2 października 2008 r. należał do Dody. Podczas gali rozdania nagród Viva Comet aż cztery statuetki zgarnęła właśnie Dorota Rabczewska.

 • Doda i Radek cierpią

  Bramkarz udzielił obszernego wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiada o burzliwym związku z Dorotą Rabczewską: "Byliśmy razem pięć lat. To były wspaniałe chwile. Mogę powiedzieć jedno: bez siebie(...) z siebie publicznie takich słów" - stwierdził w rozmowie z "Vivą". "Kochałem w życiu dwie kobiety. Jedną z nich jest Dorota" - dodał później. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • "Wiśnia" o Dodzie i Justynie

  Przypomnijmy, że jeszcze niedawno lider Ich Troje był w pokojowych stosunkach z piosenkarką. Później Doda dała kontrowersyjny wywiad, wypowiadając się m.in. na temat Wiśniewskiego. Ten nie pozostał(...): cudowną. Normalną" - chwali Michał. "Ja rozumiem, że oglądalność, że Doda wygrała festiwal. Też do mnie dociera, że Viva wysłała ją na orbitę. Szanuję... ale to, że szczeka do Steczkowskiej - nigdy...

 • Kora pozwana przez Ryszarda Nowaka. O co poszło?

  Na celowniku Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami byli już m.in. Nergal (Behemoth), Doda i Czesław Mozil. Do tego grona dołączyła teraz Kora.

 • Jak śpiewają t.A.T.u.?

  W najbliższy czwartek, 2 października, odbędzie się gala rozdania nagród Viva Comet 2008, której gościem specjalnym będzie grupa t.A.T.u. Rosyjski duet prawdopodobnie pojawi się też w jednym z popularnych programów rozrywkowych.

Wideo na temat: viva wywiad z doda
 • Doda: Ja mam naprawdę wszystko w...

  Wywiad z Dodą na rozdaniu nagród Viva Comet 2010. Rabczewska została ogłoszona artystką dziesięciolecia, zgarnęła także statuetki za teledysk roku - "Rany", oraz przebój dziesięciolecia (z zespołem Virgin) - "Szansa. W rozmowie dowiedzieliśmy się m.in., co robiłaby Madonna, gdyby Doda urodziła się w Stanach...