• Informacje na temat:

  vivienne marcheline

Artykuły na temat: vivienne marcheline
 • Jolie ma depresję poporodową

  Aktorka Angelina Jolie cierpi ponoć na depresję poporodową. Aktorka, która wychowuje z partnerem Bradem Pittem sześcioro dzieci, ma wahania nastroju i ciężko jej poradzić sobie z nowo narodzonymi bliźniętami Vivienne Marcheline i Knoksem Leonem, które trapią ostatnio kolki.

 • Równie bogate jak matka?

  Aktorka Marcheline Bertrand, matka Angeliny Jolie, zapisała trójce swoich wnuków - Maddoxowi (8 lat), Zaharze (6 lat) i Shiloh (3 lata) - po 100 tys. dolarów w funduszach powierniczych.

 • Matka Jolie zapisała wnukom 300 tysięcy dolarów!

  Marcheline Bertrand , mama Angeliny Jolie , zapisała trójce swoich wnuków - Maddoxowi (8 l.), Zaharze (6 l.) i Shiloh (3 l.) - po 100 tysięcy dolarów w funduszach powierniczych.

 • Pierwsze rady dla Jolie

  Angelina Jolie dopiero co urodziła, a już pojawiły się pierwsze rady dla świeżo upieczonej mamy bliźniaków. Niektóre jednak są od nie byle kogo. Lekarskiej porady udzieliła ostatnio sama doktor Quinn.

 • Jolie i Pitt wkręcili córkę do filmu!

  Vivienne Marcheline ma zaledwie 5 lat, ale w przeciwieństwie do jej rówieśniczek właśnie zagrała w filmie. Wszystko oczywiście za sprawą kochających rodziców, którzy najwyraźniej już odkryli talent aktorski u swojej pociechy. Dziewczynka wystąpiła w filmowej adaptacji "Śpiącej królewny", która realizowana jest przez studio Disneya. Zapowiada się wielka produkcja, Vivienne ma więc szansę stać się...

 • Bliźniaki Jolie i Pitta z próbówki?

  To niewiarygodne, ale magazyn "Us Weekly" twierdzi, że nowonarodzone bliźniaki Angeliny Jolie i Brada Pitta nie zostały poczęte tradycyjną metodą.

 • Angelina Jolie nie zaprosiła na ślub najważniejszej osoby!

  ...południu Francji. Na ten dzień najbardziej czekały ich dzieci - Shiloh (8 l.) i Knox (6 l.) podawali rodzicom obrączki, Zahara (9 l.) i Vivienne (6 l.) sypały przed nowożeńcami kwiatki. Zaś Maddox (13(...) najłatwiejszych. Angelina miała żal do Jona, że zostawił rodzinę, gdy ona miała zaledwie rok, a jej brat James trzy lata. Matka Marcheline zmuszona była rzucić aktorską karierę, by zająć się wychowaniem...

 • Aniston życzy szczęścia Pittowi

  Jennifer Aniston, była żona Brada Pitta, cieszy się z niedawnych narodzin jego dzieci. W rozmowie ze swoim znajomym, wyraziła nadzieję, że bliźnięta Brada i Angeliny są "śliczne".

 • Angelina urodziła

  ...termin rozwiązania przypadał w sierpniu, postanowiono go przyspieszyć. Pierwszy na świat przyszedł chłopiec Leon Knox, a kilkanaście minut po nim dziewczynka, Vivienne Marcheline. Pierworodny syn Pitta(...). Magazyn "People" za sesję zdjęciową dzieci gwiazdorskiej pary zapłaci 11 milionów dolarów. Urodzone w sobotę bliźnięta Knox Léon i Vivienne Marcheline już są po pierwszej sesji fotograficznej...

 • Angelina wraca do domu

  Angelina Jolie po raz pierwszy od urodzenia bliźniąt zawita do rodzinnych Stanów Zjednoczonych. Gwiazda wraca, by w Nowym Jorku stawić się na premierze swojego najnowszego filmu.

Zdjęcia na temat: vivienne marcheline