• Informacje na temat:

  voice of poland drużyna ani dąbrowskiej

Artykuły na temat: voice of poland drużyna ani dąbrowskiej
 • Męskie rozdanie w "The Voice of Poland"

  Na niespełna trzy dni przed finałem "The Voice of Poland" zapraszamy za kulisy muzycznego show TVP2.

 • "The Voice Of Poland" bez Kasi i Filipa

  Tym razem o prawo pozostania w programie "The Voice Of Poland" walczyli uczestnicy z zespołów Ani Dąbrowskiej oraz Adama 'Nergala' Darskiego. Z show pożegnali się Kasia Klimczyk i Filip Sałapa.

 • Komu jest potrzebny "The Voice Of Poland"?

  Ania Dąbrowska i Kayah najbladziej wypadły w rankingu nauczycieli "The Voice Of Poland". Złośliwi mogliby powiedzieć, że pierwszą zapamiętamy za faworyzowanie Mateusza Krautwursta, a drugą za(...) drużyna Ani Dąbrowskiej wydawała się być nawet mocniejsza od teamu Nergala) czy wyszukane opinie. Pomiędzy jurorami zabrakło niestety konfrontacji i rywalizacji, która na pewno dodałaby smaczku...

 • Co zaśpiewają podopieczni Ani i Nergala?

  Już w najbliższa sobotę (19 listopada) kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem o pozostanie w programie walczyć będą członkowie zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala.

 • "The Voice of Poland": Bitwy rozpoczęte! Rozstrzygnięcia i kradzieże

  Za nami pierwsze bitwy w "The Voice of Poland". Nie zabrakło zaskakujących wyników i spektakularnych kradzieży.

 • "The Voice Of Poland": Giełda jurorów

  Na początku sierpnia oficjalnie poznamy nazwiska czwórki jurorów programu "The Voice Of Poland". Jednak lista nazwisk już wyciekła. Czy pokryje się to z rzeczywistością?

 • "The Voice of Poland": Marianna Linde uratowana. Sensacyjna decyzja Hyżego

  Drugi odcinek "The Voice of Poland" upłynął pod znakiem kontrowersyjnej decyzji Grzegorza Hyżego, który podczas jednej z bitew wyrzucił obie uczestniczki z programu (Dominika Kuręda i Magdalena Putkowska). Pierwszy raz w historii programu nie wskazano zwycięzcy w duecie. Ponadto do dalszego etapu awansował Maksymilian Kwapień, a Marianna Linde została uratowana przez Patrycję Markowską.

 • Ania Dąbrowska: Z "Idola" do "The Voice"

  ..."Nie będę starała się być zabawniejsza, mądrzejsza i bardziej elokwentna niż jestem na co dzień" - zapowiada swój udział w jury programu "The Voice of Poland" Ania Dąbrowska.

 • "The Voice Of Poland": Nie lubią się?

  Czy jurorka programu "The Voice Of Poland" Ania Dąbrowska i jej podopieczna Aleksandra Galewska nie potrafią znaleźć wspólnego języka?

 • "The Voice Of Poland": Nieszczerość Kayah?

  Za nami kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem obejrzeliśmy rywalizację wokalistów z zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala. W ćwierćfinale nie zobaczymy Ewy Szlachcic i Aresa Chadzinikolau. W show nie zabrakło słownych utarczek na lini uczestnicy-jurorzy, a ci ostatni nie szczędzili sobie uszczypliwości!