• Informacje na temat:

  volver wokalista

Artykuły na temat: volver wokalista
 • Volver: Totalny rock'n'roll

  Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Volver, dowodzonej przez Tomka Luberta (eks-Virgin i Video) i wokalistę Mariusza Totoszkę. Klip do piosenki "Jak wulkan" możecie oglądać tylko u nas!

 • Zespół Volver ze Złotym Samowarem

  Grupa Volver wygrała w sobotę Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. "Nie spodziewaliśmy się nagrody, konkurencja była naprawdę wielka" - powiedział Mariusz Totoszko, wokalista zespołu.

 • Volver: Po wielkich bólach

  ..."Dobra passa trwa i oby się nie skończyła" - tak Mariusz Totoszko komentuje kolejny sukces grupy Volver, tym razem na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. Wokalista zdradził również szczegóły nowego albumu.

 • Volver: Muzyka do rwania

  ...- Jest to przede wszystkim klasyczny przykład podrywania kobiet. Tak się to kiedyś robiło - charakteryzuje w rozmowie z portalem INTERIA.PL zawartość i przeznaczenie muzyki Volver wokalista Mariusz(...) okazuje się, że wcale nie do końca. Każda z tych kobiet napisała coś od siebie - wyjaśnia Lubert. Zobacz rozmowę z muzykami Volver: Członkowie zespołu na 2010 rok zapowiadają obejmującą 100

 • Mariusz Totoszko rozstaje się z grupą Volver. Pożegnanie w sylwestra

  Występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni będzie ostatnim telewizyjnym koncertem grupy Volver z wokalistą Mariuszem Totoszką.

 • Volver ma z Tobą sen. Zobacz klip!

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do nowego singla grupy Volver - "Z Tobą mam sen" !

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Video - z tym zespołem rozstał się w lutym 2009 r. po wydaniu pierwszej płyty "Video gra" (2008 r.). Później razem ze znanym z "Idola" wokalistą Mariuszem Totoszką założył grupę Volver , która(...) Wyszkoni , Magda Femme , Marysia Sadowska, Natalia Lesz czy Kalwi&Remi. Po odejściu Totoszki z Volver kompozytor i gitarzysta postanowił założyć nową formację - Vision . 21 lutego w Warszawie na koncercie...

 • Mariusz Totoszko kończy 40 lat

  ...23 kwietnia 1975 roku na świat przyszedł Mariusz Totoszko, uczestnik programów "Idol", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz wokalista grupy Volver.

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Dla niedopieszczonych kobiet

  Nowy projekt znanego z Virgin i Video Tomasza Luberta oraz uczestnika II edycji programu "Idola" Mariusza Totoszko - grupa Volver - to zespół wyłącznie dla pań!

Zdjęcia na temat: volver wokalista
Wideo na temat: volver wokalista
 • Mariusz Totoszko podpisał kontrakt z hiszpańską agencją muzyczną

  Wokalista grupy Volver, Mariusz Totoszko, przeprowadza się z Polski na południe Hiszpanii. To właśnie tam zacznie nową drogę muzyczną. Wokalista podpisał umowę z jedną z największych hiszpańskich agencji muzycznych. – Hiszpania to jest niespodzianka, to nowy dom i szukanie nowej drogi muzycznej. Duża agencja odezwała się do mnie, są bardzo zainteresowani, podekscytowani Polakiem, który