• Informacje na temat:

  volver zespol polski

Artykuły na temat: volver zespol polski
 • Volver: Muzyka do rwania

  ...- Jest to przede wszystkim klasyczny przykład podrywania kobiet. Tak się to kiedyś robiło - charakteryzuje w rozmowie z portalem INTERIA.PL zawartość i przeznaczenie muzyki Volver wokalista Mariusz(...) okazuje się, że wcale nie do końca. Każda z tych kobiet napisała coś od siebie - wyjaśnia Lubert. Zobacz rozmowę z muzykami Volver: Członkowie zespołu na 2010 rok zapowiadają obejmującą 100

 • Tornister pełen uśmiechów z gwiazdami

  W sobotę odbył się finał ogólnopolskiej kampanii "Tornister pełen uśmiechów". W Poznaniu wystąpili m.in. Ewa Farna, Monika Kuszyńska, Paweł Stasiak z Papa D i zespół Volver.

 • Mariusz Totoszko kończy 40 lat

  ...23 kwietnia 1975 roku na świat przyszedł Mariusz Totoszko, uczestnik programów "Idol", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz wokalista grupy Volver.

 • Artyści walczą z dopalaczami. Specjalny koncert w Poznaniu

  W poniedziałek, 21 marca, odbędzie się koncert pod hasłem "Artyści przeciwko dopalaczom i innym używkom". Wystąpią Pectus, Volver, Blue Cafe, Manchester, Bracia, Stachursky i Papa D.

 • Lubert i "Idol" dla kobiet

  Na stronach INTERIA.PL odbyła się premiera klipu do utworu "Chcę" - debiutanckiej piosenki nowej grupy Volver, tworzonej przez gitarzystę Tomka Luberta (wcześniej Video i Virgin) i wokalistę Mariusza Totoszko, finalisty drugiego "Idola".

 • Poznań: Muzyka kontra dopalacze

  W Dzień Wagarowicza w poniedziałek, 21 marca, odbędzie się koncert pod hasłem "Artyści przeciwko dopalaczom i innym używkom". W Hali Arena w Poznaniu zagrają Pectus, Volver, Blue Cafe, Varius Manx, Manchester, Stachursky i Papa D.

 • "Tornister pełen uśmiechów", czyli witaj szkoło

  W sobotę 3 września na pl. Wolności w Poznaniu odbędzie się finał charytatywnej akcji "Tornister pełen uśmiechów" wspomagającej dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Na koncercie wystąpią m.in. Ewa Farna, Monika Kuszyńska, Volver oraz Paweł Stasiak z zespołem Papa D.

 • Powrót Virgin po 10 latach: "Doda się wylaszczyła"

  ...działalność na przełomie 2006 i  2007 roku. Po rozwiązaniu formacji Doda rozpoczęła karierę solową, natomiast gitarzysta i kompozytor Tomasz Lubert występował w zespołach Video (2007-09), Volver (2009

 • Ira triumfuje w Opolu!

  ...został zespół Tomka Luberta i Mariusza Totoszki, czyli Volver . Lubert zadedykował swoją statuetkę Dodzie, która siedziała na widowni (występowali razem w zespole Virgin, później się pokłócili(...) do końca przystającej do opolskich trendów, które dyktują obecnie Ira, Kombii, Doda czy Stachursky. W sms-owym głosowaniu w kategorii "Płyta pop" Czesława zdecydowanie pokonała Agnieszka Chylińska...

 • SuperJedynki 2010: Oto nominowani!

  ...oficjalnej stronie opolskiego festiwalu . Oto nominacje do SuperJedynek 2010: Przebój roku: 1. "Wszystko czego chcę od ciebie" - Kasia Cerekwicka 2. "Nie mogę cię zapomnieć" - Agnieszka Chylińska(...) 9. "Lampa i sofa" - Ania Wyszkoni 10. "Volveremos" - Volver Płyta rock: 1. Robert Gawliński - "Kalejdoskop" ( czytaj recenzję ) 2. Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz - "Markowski/Sygitowicz" 3. IRA...