• Informacje na temat:

  w lesie

Artykuły na temat: w lesie
 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Pierwszy polski slasher

  Wiecie, ile osób znika rocznie w polskich lasach? Tej wiosny poznacie krwawe oblicze statystyk... Akson Studio, Plan Zet i Next Film przedstawiają coś dla prawdziwych miłośników gatunku - slasher "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

 • Przesunięta premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  W związku z obecną sytuacją w Polsce producent oraz dystrybutor horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zdecydowali, że film nie wejdzie do kin w najbliższym piątek, 13 marca.

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt" w kinach

  ..."W lesie dziś nie zaśnie nikt" był pierwszą kinową ofiarą koronowirusa w Polsce. Premiera zaplanowana na 13 marca została odwołana zaledwie kilka dni wcześniej. 6 czerwca wracamy do otwartych na nowo kin, a pierwszy polski slasher w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego wchodzi na duże ekrany.

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Pollywood

  Trudno było nie obawiać się o losy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Pierwszy polski slasher? W obsadzie młode gwiazdy Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska? Za sterami reżyser, którego debiut "Plac zabaw" równie mocno wstrząsnął, co podzielił? Te informacje ekscytowały, ale też napełniały niepokojem. Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto od początku był przekonany, że się uda... Jeśli jednak...

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Wiktoria Gąsiewska w śmiałych scenach

  Od momentu, gdy na Netfliksa trafił polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jedną z najczęściej komentowanych scen w filmie Bartosza M. Kowalskiego jest ta, w której możemy oglądać rozebraną Wiktorię Gąsiewską.

 • Julia Wieniawa o odwołaniu premiery "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" nie wejdzie na ekrany kin zgodnie z planem, czyli 13 marca 2020 roku. Premierę horroru z Julią Wieniawą odwołano w ostatniej chwili ze względu na zagrożenie związane z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Aktorka odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych, publikując obszerne oświadczenie.

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt" od 20 marca na Netfliksie

  ...13 marca do kin miał wejść horror Bartosza M. Kowalskiego "W lesie dziś nie zaśnie nikt", określany jako pierwszy polski slasher. W związku z epidemią koronawirusa producent oraz dystrybutor filmu zdecydowali się na przesunięcie daty premiery produkcji. Teraz okazało się, że od 20 marca obraz można oglądać na Netfliksie.

 • Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego w Polsce nie było

  Wiktoria Gąsiewska zagrała jedną z głównych ról w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja z gwiazdorską obsadą miała mieć premierę kinową w połowie marca, jednak została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Slasher po polsku

  ...13 marca 2020 do kin wejdzie nowy film "Bartosza M. Kowalskiego ("Plac zabaw") zatytułowany "W lesie dziś nie zaśnie nikt". To jak przekonują twórcy "pierwszy polski horror z krwi i kości. Głównie z krwi"...

 • Darkthrone w lesie

  Szumi dokoła las, wilki wyją, omszały kamień służy za stół - oto w jakich warunkach muzycy Darkthrone odnowili swój kontrakt z norweską wytwórnią Moonfog. Nowy album zespołu, zatytułowany "Plaguewielder", ukaże się we wrześniu.

Zdjęcia na temat: w lesie