• Informacje na temat:

  w łodzi

Artykuły na temat: w łodzi
 • Slayer w Łodzi: Ogniste pożegnanie

  Wypełniona Atlas Arena w Łodzi, zestaw największych klasyków w ognistej oprawie - tak wyglądał pożegnalny koncert grupy Slayer w naszym kraju.

 • W Łodzi pochowano dziennikarza Jarosława Manowskiego

  Rodzina, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy z pracy oraz innych redakcji, pożegnali w poniedziałek zmarłego w ub. tygodniu dziennikarza Radia Łódź Jarosława Manowskiego. Miał 51 lat. Urna z jego prochami została złożona na cmentarzu przy ulicy Sopockiej w Łodzi.

 • "Piłsudski" powstaje w Łodzi

  W jednej z kamienic w Łodzi powstają sceny do filmu "Piłsudski" Michała Rosy. W rolę marszałka wcielił się Borys Szyc, jego żonę gra Magdalena Boczarska. Obraz pokazujący działalność Józefa Piłsudskiego przed 1914 rokiem ma trafić na ekrany w przyszłym roku.

 • Orbital na Festiwalu Soundedit w Łodzi

  Brytyjski duet Orbital dołącza do składu jubileuszowej 10. edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit w Łodzi.

 • Lenny Kravitz: Koncert w Łodzi. Znamy support

  Nigeryjsko-amerykańska wokalistka, modelka i artystka wizualna Annahstasia Enuke będzie poprzedzać w maju i czerwcu Lenny'ego Kravitza na jego europejskiej trasie. To oznacza, że zobaczymy ją 8 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Lenny Kravitz: Koncert w Łodzi. Co usłyszymy?

  W środę (8 maja) w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Lenny Kravitz promujący swoją płytę "Raise Vibration". Będzie to już siódmy koncert amerykańskiego muzyka w naszym kraju.

 • Wystawa "Sztuka DC - Świt Superbohaterów" w Łodzi

  Oryginalne kostiumy i rekwizyty ze słynnych hollywoodzkich filmów o superbohaterach, m.in. Batmanie i Supermanie, oraz ponad 160 rysunków wydawnictwa DC znajdzie się na wystawie "Sztuka DC - Świt Superbohaterów", która jesienią zostanie zaprezentowana w Łodzi.

 • Nicki Minaj w Łodzi: Niech żyje bal!

  ..."Nicki Minaj w Łodzi z brzydkim psem. To byłby koniec świata. Czasoprzestrzeń by się zapadła" – mówił kilka lat temu Rado Radosny Kubie Stemplowskiemu podczas wywiadów. Brzydkich psów na koncercie w Atlas Arenie nie było, ale na brak atrakcji fani raperki, w tym sama Maryla Rodowicz, narzekać nie mogli.

 • Slash w Łodzi. Afromental polskim supportem

  ...12 lutego w Atlas Arenie w Łodzi zagra Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators. W roli polskiego supportu wystąpi grupa Afromental, na czele której stoją Baron i Tomson, jurorzy "The Voice Kids".

 • "Cohen i Kobiety" w Łodzi

  Matylda Damięcka to nie tylko śpiewająca aktorka (grała m.in. "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe"), ale również utalentowana artystka wizualna. Jest autorką plakatu i współtworzy oprawę koncertu z piosenkami Leonarda Cohena, w którym we wrześniu wystąpią w Łodzi czołowe polskie wokalistki.

Zdjęcia na temat: w łodzi
Wideo na temat: w łodzi
 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami czy rozjeżdżał się na lodzie

  Dziennikarz nie wyklucza powrotu do telewizji. Nie zamierza jednak występować w popularnych programach typu „Taniec z gwiazdami” lub „Azja Express”. Chciałby natomiast zrealizować program, w którym ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom. Szymon Majewski zakończył karierę w telewizji w 2012 roku. Odejście z TVN nie zahamowało jednak jego kariery. Już kilka miesięcy wcześniej zaczął prowadzić poranny program w Radiu Eska, założył także...

 • "Wikingowie": Drakkar

  Materiał zza kulis dotyczący łodzi wikingów.