• Informacje na temat:

  w obiektywie paparazzi

Artykuły na temat: w obiektywie paparazzi
 • Eva Longoria na plaży w obiektywie paparazzich

  Ponad rok temu gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria wyszła za mąż za Jose Antonio Bastona (48 l.) - para pobrała się w Valle de Bravo. Obecnie małżonkowie cieszą się słońcem, wypoczywając na Florydzie. Oczywiście w towarzystwie paparazzich.

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Do czego przydają się paparazzi?

  Coraz więcej gwiazd zabiera ostatnio głos, krytykując działalność natrętów uzbrojonych w potężne obiektywy. Są jednak i tacy artyści, którzy potrafią obrócić działalność wścibskich fotografów na własną korzyść.

 • "Blondynka": Joanna Moro zaprzyjaźniła się z... paparazzi!

  Joanna Moro kiedyś na widok wycelowanych w nią obiektywów wpadała w panikę. Nie ma się czemu dziwić - w końcu to paparazzi uwiecznili wpadkę modową gwiazdy z nieoderwaną metką czy zabawkowym pistoletem. Teraz jednak Joanna zmieniła taktykę: zaprzyjaźniła się z "polującymi na nią" fotoreporterami: - Nie jest tak, że teraz się znamy i mówimy sobie dzień dobry. Zaprzyjaźniłam się raczej z sytuacją...

 • Łapicki o modzie i paparazzich

  - Mógłbym nazwać tę książkę zbiorem felietonów, ale to nudne. Słuszniejsze byłoby nazwanie tego co trzymacie w rękach życiorysem polskiego intelektualisty - podsumowuje swoją najnowszą książkę "Nic się nie stało!" Andrzej Łapicki.

 • Gwiazda przyłapana

  Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, wie, jak zrobić wrażenie. Pojawia się tam, gdzie czekają paparazzi. Przed obiektywem przyjemnie mruczy i śmiało pokazuje swoje walory, a nie ma się czegoś wstydzić.

 • Robbie Williams i Geri Halliwell: romantyczne wakacje

  A jednak to prawda! Gwiazdor pop Robbie Williams i Geri Halliwell, była wokalistka Spice Girls, mają się ku sobie. Świeżo upieczona para spędzi razem romantyczne wakacje na słonecznych - i pilnie strzeżonych przed obiektywami paparazzich - plażach południowej Francji.

 • Niejaka Caroline Veerland, znana póki co głównie z epizodycznej roli w serialu "Star", pragnie chyba szerzej zaistnieć w show-biznesie. Ostatnio umówiła się na ustawkę z fotoreporterami. Jak widać na zdjęciach, przed obiektywami czuła się dość swobodnie. W pozowaniu nie przeszkodził jej nawet wiatr, który co i rusz odsłaniał jej wdzięki. Paparazzi i przechodnie mieli na co popatrzeć!

 • Dzień z życia Daniela Radcliffe'a

  Fani "Harry'ego Pottera" otrzymają możliwość wglądu w prywatne życie Daniela Radcliffe'a - aktor zgodził się na udział w fotograficznym projekcie zatytułowanym "One Day in the Life of Daniel Radcliffe".

Zdjęcia na temat: w obiektywie paparazzi
 • Kasia Cichopek
Wideo na temat: w obiektywie paparazzi
 • Brat Steczkowskiej: Justyna denerwuje ludzi, bo nie ma kochanków!

  Justyna Steczkowska od początku kariery unika skandali i obiektywów paparazzi. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją