• Informacje na temat:

  w parku

Artykuły na temat: w parku
 • Mick Jagger po operacji serca spaceruje w parku

  Lider The Rolling Stones Mick Jagger po operacji serca czuje się coraz lepiej. Wokalista pokazał fotografie ze swojego spaceru po parku. Jagger przeszedł operację wszczepienia zastawki aortalnej.

 • Grożą twórcom "South Parku"

  Grupa radykalnych muzułmanów grozi twórcom "South Parku" za ukazanie proroka Mahometa... w przebraniu niedźwiedzia w jednym z ostatnich odcinków kreskówki.

 • Fani w Parku Jurajskim

  Fani krwiożerczych dinozaurów będą mogli spędzić noc w Parku Jurajskim. Wyspa, na której odtworzono prehistoryczne pejzaże wraz z ich mieszkańcami, powstała w Orlando na Florydzie. Park tematyczny zaprasza na specjalne wycieczki wszystkich, którzy zapłacą sugerowaną cenę w wysokości... 1 miliona dolarów od kilkuosobowej grupy.

 • "Pasja" w "South Parku"

  Kontrowersyjna "Pasja" Mela Gibsona trafiła do popularnego serial u rysunkowego "South Park". Kilka dni temu amerykańska telewizja wyemitowała kolejny odcinek komediowego filmu, zatytułowany "The Passion of the Jew".

 • Steve Irwin patronem parku

  Jeden z parków narodowych w Australii będzie nosił imię tragicznie zmarłego w zeszłym roku "łowcy krokodyli", Steve'a Irwina.

 • Moloko w Parku Sowińskiego

  Już za nieco ponad tydzień, w sobotę, 29 maja, w warszawskim Parku Sowińskiego wystąpi ceniony brytyjski duet Moloko. Grupa znana jest z takich przebojów jak "Bring It Back" czy "The Time Is Now".

 • Charytatywny koncert w Hyde Parku

  Wokaliści Meatloaf i Craig David oraz zespół Atomic Kitten, znajdą się wśród gwiazd tegorocznego koncertu charytatywnego "Party In The Park", organizowanego tradycyjnie w londyńskim Hyde Parku. Cały dochód przeznaczony będzie na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Wielkiej Brytanii.

 • Premiera zwiastuna "Parku Jurajskiego 3"

  W ubiegłym tygodniu pojawił się pierwszy zwiastun "Parku Jurajskiego 3". Oczywiście najpierw można go było znaleźć w Internecie. Dopiero po kilku dniach trailer miał swą telewizyjną premierę, a od 4 maja można go oglądać w amerykańskich kinach.

 • Sigur Ros w Parku

  Planowany wcześniej w warszawskiej Stodole koncert islandzkiego zespołu Sigur Ros został przeniesiony do Parku Sowińskiego. W związku z tym uruchomiona została dodatkowa sprzedaż biletów, które można zakupić w sieciach: Eventim, Ticketpro, Ticketonline, Shortcut. Przypomnijmy, że koncert odbędzie się 20 sierpnia o godz. 20.00. Zespół przyjedzie do naszego kraju promować najnowszy album "Med...

 • Twórcy "South Parku" realizują polityczny sitcom

  ..."Family First" nie będzie tylko kreskówką, gdyż wystąpią w nim żywi aktorzy. To pierwsza taka produkcja twórców "South Parku". Na razie producenci wstrzymują się z obsadą, gdyż chcą poznać najpierw wyniki wyborów prezydenckich, a następnie wybrać aktora, który najbardziej byłby podobny do George'a Busha lub Ala Gore'a. W komedii pojawią się nie tylko prawdziwi mieszkańcy Białego Domu, ale także...

Zdjęcia na temat: w parku
Wideo na temat: w parku
 • Gwit żali się Jastrzębskiej w parku!

  Dominika Gwit (30 l.) postanowiła opowiedzieć Agnieszce Jastrzębskiej w swoich problemach. Panie umówiły się w jednym z warszawskich parków, by pogadać w towarzystwie kamer "Dzień Dobry TVN". Aktorka pożaliła się, że musi walczyć z ogromnym hejtem, bo ludzie nie akceptują jej obecnego wyglądu. Okazuje się jednak, że jej otyłość nie jest wynikiem wyłącznie objadania. "Choruję na zespół metaboliczny, mam insulinooporność, problemy z tarczycą” - poinformowała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku. – Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle

 • Energylandia Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

  Wyjątkowych wrażeń dostarczają 4 strefy zabawy, dostosowane do wieku i upodobań Gości. Całodniowe szaleństwo na roller coasterach, karuzelach, zjeżdżalniach, a także w parku wodnym, to gwarancja niezapomnianych chwil!

Dyskusje na temat: w parku