• Informacje na temat:

  w parku

Artykuły na temat: w parku
Zdjęcia na temat: w parku
Wideo na temat: w parku
 • Gwit żali się Jastrzębskiej w parku!

  Dominika Gwit (30 l.) postanowiła opowiedzieć Agnieszce Jastrzębskiej w swoich problemach. Panie umówiły się w jednym z warszawskich parków, by pogadać w towarzystwie kamer "Dzień Dobry TVN". Aktorka pożaliła się, że musi walczyć z ogromnym hejtem, bo ludzie nie akceptują jej obecnego wyglądu. Okazuje się jednak, że jej otyłość nie jest wynikiem wyłącznie objadania. "Choruję na zespół metaboliczny, mam insulinooporność, problemy z tarczycą” - poinformowała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku. – Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle

 • Energylandia Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

  Wyjątkowych wrażeń dostarczają 4 strefy zabawy, dostosowane do wieku i upodobań Gości. Całodniowe szaleństwo na roller coasterach, karuzelach, zjeżdżalniach, a także w parku wodnym, to gwarancja niezapomnianych chwil!

Dyskusje na temat: w parku