• Informacje na temat:

  w playboyu

Artykuły na temat: w playboyu
 • Ada Fijał w "Playboyu"

  ...w Krakowie i Teatrem im. Juliusza Słowackiego. Obecnie najwięcej grywa w teatrze Imka Tomka Karolaka. Teraz postanowiła iść o krok dalej i oswoić publiczność także ze swoim ciałem, lądując w "Playboyu". Co...

 • Kurdej-Szatan w "Playboyu"?

  Czy Barbara Kurdej-Szatan pokaże się w "Playboyu"? Tego na razie nie wiadomo. Jednak fani urody gwiazdy mogą być pewni, że jeśli zobaczą ją w tym magazynie, to na pewno nie zupełnie nagą.

 • Margaret szokuje w najnowszym "Playboyu"!

  Margaret nigdy nie chciała w wywiadach poruszać tematów związanych z życiem prywatnym. Gdy ktoś zadawał jej pytania przekraczające granice, ona szybko ucinała temat.  W ostatnim czasie Małgosia przeszła jednak wewnętrzną metamorfozę, którą zawdzięcza m.in. swojemu chłopakowi "KaCeZetowi". O zmianach, jakie zaszły w jej życiu zdecydowała się opowiedzieć w najnowszym "Playboyu". W wywiadzie...

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Rozenek w "Playboyu"? Małgorzata komentuje!

  Czy Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (sporo przed trzydziestką) zdecyduje się na tak odważną sesję?

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Katarzyna Dziurska rozbierze się w "Playboyu"?

  Instruktorka fitnessu Katarzyna Dziurska (30 l.) wyjawia, jak przyjęła porażkę w finale "Tańca z gwiazdami". Odpowiedziała również na pytanie o rozbieraną sesję dla męskiego magazynu.

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • Karolina Sztafa z "Big Brothera" marzy o okładce w "Playboyu"!

  ...: "Czekam na to, co przyniesie mi los. Nie mam ściśle określonych zamiarów. Jestem święcie przekonana, że coś dobrego się dla mnie szykuje. Sesja w 'Playboyu' bardzo by mnie zainteresowała, bo kocham...

 • Anna Samusionek: Nie widzę siebie na billboardach z napisem "Playboy"

  Anna Samusionek przekonuje, że nie ma nic przeciwko aktorkom, które pozują nago do magazynów dla panów, ale sama nigdy nie zdecydowałaby się na sesję w "Playboyu". Jak podkreśla aktorka, pozowanie nago przed obiektywem aparatu jest niezgodne z jej światopoglądem.

Zdjęcia na temat: w playboyu
Wideo na temat: w playboyu
 • Anna Popek rozbierze się w "Playboyu"? Nie ma wątpliwości!

  Anna Popek pytana, czy rozbierze się dla "Playboya", wyklucza taką możliwość. Dziennikarka uważa, że "są rzeczy, których kobieta nie powinna odsłaniać dla dobra samej siebie". "Poza tym tajemnica jest bardziej pociągająca niż odkrycie wszystkiego. Jeśli chce się być atrakcyjną, to trzeba zostawić coś tylko dla siebie i dla tej jednej ukochanej osoby" - uważa dziennikarka TVP. (WideoPortal/x-news)

 • Joanna Przetakiewicz szczerze o sesji w "Playboyu". Nie żałuje?

  W nowym roku zniknie z rynku "Playboy". Wiele polskich gwiazd i celebrytek ma dobre wspomnienia z sesji do tego czasopisma. Jedną z nich jest Joanna Przetakiewicz (51 l.), która nie tak dawno temu pojawiła się na okładce magazynu. Jak wspomina swoją sesję? - To była petarda. Mieliśmy dużo zabawy, była dobra energia - wyznała. - Od tamtej pory dużo mówię o swojej filozofii. Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, a wyrazista - dodała. Co jeszcze powiedziała? (przeAmbitni/x-news)

 • Klaudia Halejcio chce wystąpić w "Playboyu"? Tomasz Barański będzie zazdrosny?

  Klaudia Halejcio (25 l.) powiedziała Robertowi Patolecie, że żałuje wycofania z "Playboya" rozbieranych sesji zdjęciowych, ponieważ kobieca nagość jest fantastyczna. Mimo to w dalszym ciągu odmawia sesji w tym piśmie. "Na razie nie czuję takiej dojrzałości w sobie, żeby to zrobić. Myślę, że to nie jest jeszcze ten moment" - stwierdziła aktorka. Czy jej partner byłby zazdrosny?(WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: w playboyu