• Informacje na temat:

  w plecach

Artykuły na temat: w plecach
Zdjęcia na temat: w plecach
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
Wideo na temat: w plecach
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1943.

  Stefan jest świadkiem czułej sceny między Cariną i Frankiem i w końcu daje chłopakowi szansę, zgadzając się, by z nimi zamieszkał. Jaworskiego bolą plecy, Krystyna wysyła go na masaż do fitness klubu. Po kilku minutach pobytu w gabinecie Teresy mężczyzna wybiega z krzykiem. Oskarża masażystkę o seksualne molestowanie. Klara nie ustaje w staraniach, by Winicjusz wydał swoją powieść. Hubert dostaje propozycję zostania managerem Gawrona.

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Bollywoodzka aktorka wytatuowała sobie Messiego na dekolcie

  Jak daleko można posunąć się w uwielbieniu dla idola? Natalia Kozenowa jest zafascynowana Leo Messim na tyle, że postanowiła wytatuować sobie jego podobiznę… na dekolcie. Wcześniej ukraińska aktorka, występująca w bollywoodzkich filmach, ozdobiła swoje plecy wizerunkami prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy i premiera Indii Nerendry Modiego. Kozenowa nie była pierwszą osobą, która postanowiła nie rozstawać się z Messim.

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...