• Informacje na temat:

  w radomiu

Artykuły na temat: w radomiu
 • Małgorzata Potocka dyrektorem Teatru Powszechnego w Radomiu

  Małgorzata Potocka, aktorka, reżyserka, producentka filmowa, wygrała konkurs na dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu - poinformowała w piątek rzeczniczka prezydenta miasta Katarzyna-Piechota-Kaim.

 • Niezależne kino w Radomiu

  Festiwal kina niezależnego, pokazy filmów i warsztaty dla młodych filmowców odbędą się w Radomiu od 1 do 7 czerwca w ramach Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato".

 • Plakaty do filmów Wajdy i jego zdjęcia na wystawie w Radomiu

  Zagraniczne plakaty do filmów Andrzeja Wajdy oraz przedstawiające reżysera fotografie autorstwa Czesława Czaplińskiego można od niedzieli, 15 października, oglądać w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu. Wajda był głównym orędownikiem utworzenia tej instytucji.

 • Ponad 20 filmów w konkursie głównym Kameralnego Lata w Radomiu

  Ponad 20 krótkometrażowych filmów oceniać będzie jury konkursu głównego 10. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato, które od 2 do 8 lipca odbędą się w Radomiu. Główną nagrodą dla najlepszego obrazu jest "Złoty Łucznik".

 • Kameralne Lato w Radomiu: Nagrody rozdane. Kim są laureaci?

  Na zakończonych 8 lipca w Radomiu 10. Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato w Konkursie Głównym - Grand Prix trafiło do Marka Skrzecza, reżysera filmu "Amerykański sen". W Konkursie Filmów Niezależnych główną nagrodę zdobył film "Hycel" w reżyserii Darii Woszek. W Konkursie Filmów Odrzutowych Hyde Park wygrał film "The Bad Egg" w reżyserii Adama Orsborna.

 • Dochodzenie ws. eksperymentu telewizyjnego z udziałem bezrobotnych

  Dochodzenie ws. telewizyjnego eksperymentu Rafała Betlejewskiego, który na potrzeby programu telewizyjnego przeprowadził w Radomiu fałszywą rekrutację bezrobotnych, wszczęła prokuratura w Radomiu. Śledczy zbadają, czy realizatorzy programu znieważyli osoby szukające pracy.

 • Ich Troje dla zmarłych pilotów

  W niedzielę, 30 września, w Radomiu odbędzie się specjalny koncert poświęcony pamięci pilotów z Grupy Akrobacyjnej "Żelazny", którzy zginęli niedawno podczas Air Show w Radomiu.

 • Mucha poprowadzi warsztaty aktorskie

  Anna Mucha poprowadzi otwarte warsztaty aktorskie w ramach 5. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato" w Radomiu. Impreza startuje 18 czerwca.

 • Śmierć Wajdy to wielka strata dla Radomia

  ...- To wielka strata dla Radomia - tak przedstawiciele radomskiej kultury skomentowali wiadomość o śmierci Andrzeja Wajdy. Reżyser, który mieszkał w dzieciństwie w tym mieście, przyczynił się do powstania w Radomiu nowej placówki, w której prezentowana jest sztuka współczesna.

 • " Zemsta , komedia charakterów"

  Andrzej Wajda, reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta i scenograf. Dzieciństwo i wczesną młodość spędził w Suwałkach, a następnie w Radomiu, dokąd został...

Zdjęcia na temat: w radomiu
Wideo na temat: w radomiu
Dyskusje na temat: w radomiu