• Informacje na temat:

  w rytmie hip hopu 2

Artykuły na temat: w rytmie hip hopu 2
 • "Nie z tego świata": Iza Miko wystąpi w 10. sezonie!

  ...", "Step Up", "W rytmie hip-hopu 2" czy "Czas bohaterów". Aktorkę mogliśmy oglądać także w kilku zagranicznych serialach, m.in. w "Prawie i porządku", "Chaosie" czy "The Cape". Serial "Nie z tego świata...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Niesamowity wynik Michaela Jacksona

  Kolejny pośmiertny sukces zmarłego tragicznie w 2009 roku piosenkarza Michaela Jacksona.

 • DVD: Promocja studia Paramount

  W specjalnej promocji z okazji 90-lecie studia Paramount, w czwartek, 21 listopada, na polskim rynku ukażą się na DVD do sprzedaży takie przebojowe opowieści, jak między innymi "Rozgrywka" , "Lara Croft: Tomb Raider" , "Mission: Impossible 2" , czy "Szeregowiec Ryan" .

 • OFF Festival: Publiczność domagała się Kingi Rusin (relacja, dzień drugi)

  "Kingę Rusin dostaniecie na Zajączka" - tak pisarka i wokalistka Dorota Masłowska gasiła prośby publiczności o powtórne zaprezentowanie utworu "Kinga Rusin". Drugi dzień OFF Festival (sobota, 2 sierpnia) obfitował w więcej równie bezprecedensowych wydarzeń.

 • Rozdano filmowe nagrody MTV

  "Gladiator" Ridley'a Scotta zdobył nagrodę MTV Film Award dla najlepszego filmu. Swój oscarowy sukces powtórzyła także Julia Roberts, która została wyróżniona za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Erin Brockovich" Stevena Soderbergha. Ceremonia wręczenia nagród przyznawanych przez widzów MTV odbyła się w Los Angeles w sobotę, 2 czerwca, wieczorem.

 • DVD: Promocja studia Paramount

  W specjalnej promocji z okazji 90-lecie studia Paramount, w czwartek, 12 grudnia, na polskim rynku ukażą się na DVD do sprzedaży takie przebojowe opowieści, jak między innymi "Truman Show" , "Stan zagrożenia" , "Sprawa honoru. Córka generała" . W sumie w "urodzinowej promocji studia Paramount" na rynku zadebiutowało pięćdziesiąt tytułów!

 • Wygryzie Katarzynę Cichopek?

  Do Polski przylatuje ze Stanów Izabella Miko. Aktorka ma szansę na rolę w określanej mianem "polskiej Dirty Dancing " produkcji "Kochaj i tańcz".

 • Z Hollywood do tanecznego show

  W najbliższym odcinku programu "You can dance - Po prostu tańcz!" w roli czwartego jurora zobaczymy Izę Miko. Hollywoodzka aktorka dołączy do Weroniki Marczuk, Agustina Egurroli i Michała Piróga, by ten jeden raz oceniać uczestników drugiej edycji tanecznego show.

 • Bachleda-Curuś u Spike'a Lee?

  Alicja Bachleda-Curuś zagra główną rolę w filmie... Spike'a Lee? Niezupełnie. Reżyserem "The Girl Is In Trouble" jest debiutant Julius Onah. Twórca "Mo' Better Blues" pełni tylko funkcję producenta wykonawczego.