• Informacje na temat:

  w sadzie

Artykuły na temat: w sadzie
 • "M jak miłość": Przed sądem

  ​Stronniczość Kamila jako oskarżyciela w procesie Chodakowskiego doprowadzi Izę do łez. Gryc zapowie, że lekarz zgnije za kratkami!

 • Posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Rozpoczęło się posiedzenie krakowskiego sądu ws. dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. Wcześniej sąd zdecydował, że środowe posiedzenie będzie niejawne. W środę do sądu przybył reżyser w towarzystwie swoich obrońców.

 • Rozwód Kurzajewskich. Zaskakujące zdjęcia z sądu

  30 stycznia Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) i Maciej Kurzajewski (46 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Małżeństwo pary trwało 23 lata.

 • Sąd Najwyższy: Nergal niewinny!

  Sąd Najwyższych oddalił w czwartek (5 marca) - jako bezzasadną - kasację prokuratora i oskarżyciela posiłkowego od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. Muzyk podczas jednego ze swoich koncertów podarł Biblię.

 • Weronika Rosati nie może uwierzyć w decyzję sądu! Szok

  Weronika Rosati (36 l.) od kilku miesięcy toczy sądową batalię z byłym partnerem. Aktorka pozwała ojca swojego dziecka o stosowanie przemocy wobec niej, a także próbowała ograniczyć jego prawa rodzicielskie. Niedawno sąd podjął kolejny wyrok w sprawie byłego partnera gwiazdy.

 • Prześladowca Sandry Bullock w sądzie

  Prześladowca Sandry Bullock stawił się w środę, 6 maja, w sądzie w Los Angeles. Joshua Corbett został aresztowany w domu aktorki w czerwcu 2014 roku. Kaucja stalkera wynosi 2,2 mln dolarów.

 • Daniel M. został aresztowany! Jest decyzja sądu!

  Daniel M. (31 l.) trafił do aresztu. Decyzją Sądu Rejonowego w Białymstoku zostanie tam na okres 4 tygodni. Grozi mu do 5 lat całkowitego pozbawienia wolności. Dodatkowo inspektor sanitarny nałożył na niego karę 10 tys. za notoryczne łamanie kwarantanny.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

 • Kaja Godek grozi Anji Rubik! Walka skończy się w sądzie?!

  Od kilku dni cała Polska żyje obradami sejmowymi, na których omawiany jest projekt ustawy zaostrzającej dotychczasowe prawo aborcyjne. Modelka Anja Rubik (36 l.) w mocnych słowach postanowiła wyrazić swój sprzeciw. Kaja Godek nie pozostała dłużna!

 • Amanda Knox znów stanie przed sądem

  Amanda Knox, która w marcu tego roku została oczyszczona z zarzutów morderstwa swojej koleżanki Meredith Kercher, znów stanie przed sądem. Tym razem chodzi o oczernianie włoskiej policji.

Zdjęcia na temat: w sadzie
Wideo na temat: w sadzie
 • "Na dobre i na złe": Pocałunki w sadzie

  W nowym sezonie Adam nie podda się i kolejny raz spróbuje podbić serce Wiktorii… Z jakim skutkiem?

 • Jakub & Dawid - O małżeństwo przed Sądem!

  Znana para gejów - Jakub i Dawid musiała przełknąć gorycz porażki. Po półtorarocznej batalii, warszawski sąd odmówił zarejestrowania w Polsce ich ślubu zawartego w Portugalii. Para zapowiada, że odwoła się od tej decyzji do Trybunału w Strasburgu.

 • Anna Mucha wraca do afery w centrum Warszawy! Czeka na ruch sądu!

  Anna Mucha (38 l.) jakiś czas temu stała się bohaterką niezłej afery na ulicach Warszawy. Aktorka poinformowała na Instagramie, że wraz ze swoim partnerem Marcelem Sorą zostali napadnięci na ulicy przez agresywnego kierowcę. Anka opowiadała, że mężczyzna ponoć użył wobec nich gazu łzawiącego oraz przemocy fizycznej. Mucha wniosła przeciw niemu akt oskarżenia. Obecnie czeka na ruch sądu. Nie ma jednak zbyt wielkich nadziei na szybkie zakończenie sprawy. (Wideoportal/x-news)

Dyskusje na temat: w sadzie