• Informacje na temat:

  w sierpniu

Artykuły na temat: w sierpniu
 • Kraków Green Film Festival w sierpniu, zgodnie z planem

  Trzecia edycja Kraków Green Film Festival ma odbyć się w sierpniu. Organizatorzy liczą, że do tego czasu kino plenerowe na Bulwarach Wiślanych, w nowej bezpiecznej formie, przygotowanej według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i odpowiednich służb, będzie mogło już funkcjonować.

 • W sierpniu na Węgrzech ruszą dokrętki do „Diuny” Denisa Villeneuve’a

  Choć premierę ekranizacji powieści Franka Herberta „Diuna” zaplanowano już na 18 grudnia tego roku, to jeszcze w sierpniu kręcone będą dodatkowe sceny do tego filmu. Podobne dokrętki nie są niczym specjalnym we współczesnym przemyśle filmowym, więc raczej nie opóźnią one premiery. Trzeba jednak mieć z tyłu głowy, że wciąż panuje pandemia COVID-19, a eksperci wieszczą, że jesień przyniesie drugą...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  Julia Wieniawa potrzebuje wakacji, Michał Szpak zachęca fanów do dbania o naturę w związku z pożarami amazońskich lasów, choć Wojciech Cejrowski... nie wierzy w te pożary. Maja Ostaszewska staje w obronie osób LGBT+, Mateusz Damięcki zabiera głos w sprawie pedofilii w Kościele. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z sierpnia w mediach społecznościowych.

 • ​Dawid Podsiadło najpopularniejszy w sierpniu

  Utwór "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło był najczęściej granym kawałkiem w sierpniu w polskich stacjach radiowych - wynika z zestawienia ZPAV. Kolejne miejsca zajęli Clean Bandit wspierany przez Demi Lovato z piosenką "Solo" oraz Shanguy z "King Of The Jungle".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  Sierpień minął wśród gwiazd pod znakiem wpadek. Najpierw Barbara Kurdej-Szatan dała się oszukać jednemu z portali internetowych, kupując fałszywe bilety na koncert zagranicznej gwiazdy, później kilkuletni syn Macieja Stuhra zdemolował aktorowi dom w publicznym nagraniu na Facebooku, a na deser Agnieszka Dygant została oskarżona przez fanów o obrazę pamięci niedawno zmarłego artysty. W międzyczasie Jolanta Fraszyńska podzieliła się zabawnym wideo z wakacji na wsi, a serialowe gwiazdy zarzuciły...

 • Tajemnicza śmierć Chady. W sierpniu skończyłby 40 lat

  ...wpływem alkoholu, a w trakcie ucieczki zniszczył przydrożną kapliczkę. Ostatecznie swój pobyt w więzieniu Chada zakończył w sierpniu 2017 roku. Do tego czasu zdążył wydać jeszcze album "Efekt...

 • Radiohead w sierpniu?

  Jeden z internetowych sklepów muzycznych poinformował o dacie premiery nowej płyty Radio head.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  Po zdominowanym przez protesty lipcu, także i sierpień upłynął pod znakiem polityki - polscy artyści wspólni ogłosili w internecie ruch Kultura Niepodległa, którego postulaty wymierzyli w partię rządzącą. Ponadto Maciej Stuhr wykorzystał Facebooka, by odnaleźć cenną walizkę, Marcin Dorociński ogłosił współpracę z hollywoodzką gwiazdą, Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła fanów zdjęciem w bikini, a Anna Dereszowska na Instagramie przeprowadziła interesujący konkurs... Kto z nich wzbudził...

 • Alice In Chains: Nowa płyta "Rainier Fog" w sierpniu

  Zapowiadany już przez nas nowy album Alice In Chains do sprzedaży trafi 24 sierpnia. Szykowany po pięciu latach przerwy materiał otrzymał tytuł "Rainier Fog".

 • Top of the Top Festival Sopot w sierpniu. Koncerty pokaże TVN

  W sierpniu w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się druga po reaktywacji edycja Top of the Top Festival Sopot. Tym razem na scenie wystąpią także zagraniczne gwiazdy, co oznacza powrót do międzynarodowej formuły festiwalu.

Zdjęcia na temat: w sierpniu
Wideo na temat: w sierpniu
 • Marcin Tyszka: Podróże z rodzicami

  Marcin Tyszka szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu.

 • Marcin Tyszka od dziewczyn woli rodziców

  Marcin Tyszka szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu. Fotograf twierdzi, że rodzice uwielbiają te podróże, on natomiast cieszy się, że może pokazywać im ciekawe miejsce na świecie.

 • Miss niesłyszących trenuje do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"!

  26-letnia Iwona Cichosz w sierpniu 2016 roku zdobyła tytuł Miss Świata Osób Niesłyszących. Teraz z powodzeniem występuje w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, jak radzi sobie na treningu przed kolejnym odcinkiem. Wraz ze Stefano zatańczą do muzyki z "Archiwum X"!

Dyskusje na temat: w sierpniu