• Informacje na temat:

  w spódnicach

Artykuły na temat: w spódnicach
 • "Spódnice w górę!" : Być kobietą, być kobietą

  ..., jak książę z bajki. Tak naprawdę Dana odmawia kobietom w "Spódnicach" niezależności, czyniąc je zależnymi od mężczyzny. Mimo to, reżyserka buntuje się wobec pewnych postaw. Jej film nie jest bowiem...

 • Oszibarack: Podnieś spódnicę!

  Debiutancki album wrocławskiej formacji Oszibarack, "Moshi Moshi", był na pewno jednym z najoryginalniejszych krajowych wydawnictw ubiegłego roku. Do piosenki "Skirts Up" ("Spódnice w górę") nakręcony został wideoklip, który możesz obejrzeć na stronach INTERIA.PL. O jego realizacji powiedziała nam wokalistka DJ Patrisia, znana także z grupy Husky.

 • "Spódnice w górę!": Francuzki w akcji

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii zobaczymy najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitię Casta i Vanessę Paradis.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "Balerina": Felicja przemówi głosem Julii Kamińskiej

  Wystarczy kilka dźwięków, a jej spódnica zaczyna wirować i serce rwie się do tańca. Felicja to sierotka, której największym marzeniem jest zatańczyć na deskach Opery Paryskiej. Czy je spełni? Felicja, w najnowszej animacji "Balerina", przemówi głosem Julii Kamińskiej.

 • Imany: Remix utworu "Don't Be So Shy" podbija sieć

  ​Ballada "Don't Be So Shy" Imany znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Spódnice w górę!" ("Sous les jupes des filles") z 2014 roku. Teraz popularność zdobywa taneczny remix tego utworu.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Francuskie lejdis ruszają na podbój kin!

  Dziś we francuskich kinach zadebiutują "Spódnice w górę" ("Sous les jupes des filles") - czyli najsłynniejsze Francuzki świata - Venessa Paradis, Isabelle Adjani i Laetitia Casta w filmie stworzonym przez kobiety, o kobietach i dla kobiet, ale także dla mężczyzn, którzy ich pożądają i dadzą wiele, by poznać ich sekrety, małe grzeszki i wielkie marzenia.

 • Filmowe maratony

  ...maja (24 maja) to czas na filmy wojenne: "Tak nieliczni", "Wilki morskie", "Operacja Kusza", "Full Metal Jacket", "Agenci w spódnicach". Miesiąc zakończą (31 maja) zakończą westerny: "Rewolwer", "Naga...

 • Danuta Stenka: Spodnie po bracie

  ...spódniczkę, na zamek błyskawiczny z boku" - wspomina. Marzyła o bardziej kobiecych strojach, chciała chodzić w sukienkach i spódnicach. Dlatego często podkradała ubrania mamie. Dzisiaj, jakże przewrotnie...

Zdjęcia na temat: w spódnicach
Wideo na temat: w spódnicach
 • Lara Gessler w bluzce za 15 złotych

  Jak Lara Gessler przygotowuje się do wiosny? - Odświeżam garderobę, szukam dobrze dopasowanych, małych spódnic - zdradziła. - Nie stawiam tylko na kreacje od projektantów, chcę wspierać polskie marki, nie mam problemów z sieciówkami. (...) Nie ma tak, że nie kupię sobie bluzki za 15 złotych. Kurczę, jak jest super to kupię - dodała. (PrzeAmbitni/x-news)

 • "Wojenne dziewczyny": Zwiastun 8. odcinka

  Witka niepokoi brak wieści od siostry. Do spółdzielni, w której od niedawna pracuje Ewka, wpadają gestapowcy. Alfons w pośpiechu przekazuje Ewce broń, którą ona ukrywa pod spódnicą. Knyst wzywa Irkę. Okazuje się, że przechwycił jej raport. Kiedy wychodzi na jaw, że kurier nie ma żadnych meldunków z Tomaszowa, Ewka i Witekjadą sprawdzić sytuację. Zawiadowca stacji wyznaje, że oddał list Knystowi. Marysia wsiada do czarnego samochodu, w którym czeka Kleim. Wypytuje on o jej kontakty z...

Dyskusje na temat: w spódnicach
 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Ona nigdy nie chodzi w spódnicach, tylko w jakiś workach/

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko nigdy nie uległa żadnemu mężczyźnie

  A KOGO TO INTERESUJE CO MYSLISZ MŁODA ...NA PEWNO NIE DAMO ??...KAŻDY WYATAWIA TO CO MA I CO CHCE WYSTAWIAĆ ...WY MŁODE JESTEŚCIE POŚMIEWISKIEM GDY WYATAWIAĆIE DUPY NIE TAM GDZIE TRZEBA ..(W KRÓTKICH , SPÓDNICACH)

 • Re: Dziennikarze-aktorzy. Jakie role mają na koncie?

  *& Wraz z zacieraniem pojęcia rodziny, następuje proces niwelowania różnic między płciami, a w ślad za nim zanegowanie podziału na orientacje seksualne. Dziś jeszcze wielu z nas reaguje ironicznym uśmieszkiem na widok zniewieściałych mężczyzn, stukamy się w czoła, oglądając zdjęcia z pokazów mody, podczas których brodaci panowie kręcą biodrami, paradując w szpilkach i spódnicach. Jednak jest to

 • Re: "Morowe panny": "Czas honoru" w żeńskiej wersji

  w końcu zobaczę kobiety w spódnicach bo w mojej mieścinie chodzą już tylko w spodniach jak niemry...

 • Re: Anna Majcher: Smutne życie seksbomby

  w górach. Że niby miała być góralką, występowała w luźnych koszulach zapiętych pod samą szyję i spódnicach niemal po kostki. Żeby choć grała kelnerkę w Kasprowym... A Bellucci widząc kończącą się

 • Re: Gdzie leży Grabina?

  Jak ta chrząkająca sędzina zniknie z ekranu będę go nadal oglądałą. Mam dość jej ochydnych ubrań, wiecznie w szerokich spodniach, rozlazłych bluzach i spódnicach ciążowych. Wygląda jak baba która zbiera rzeczy ze śmietnika. Jak się wstydzi swoich brzydkich nóg to założyć kombinezon i wziąść się do porządnej roboty. Teraz jeszcze wkręciła do serialu synka grubaska.

 • Re: Aldona Orman jest świadoma atutów...

  Tak, ak, nie chcemy mody unisex !! kobiety mają kręcić biodrami w spódnicach a mężczyźni wodzić za nimi wzrokiem myśliwego , a nie zdeptanego psa... uwierzmy w swoje feromony !! Aldona to po prostu 100 procent kobiety w kobiecie :)

 • Re: Dziecięca moda w serialach - wczoraj i dziś

  Ja mam obecnie 51 lat. I moja moda z dzieciństwa była bardzo kolorowa. W sklepach były fajowskie ciuchy owszem trzeba było swoje wystać w kolejce. W Gliwicach sklep dla Pań GRACJA wszystko było ładnie uszyte, odszyte nie było w sukienkach i spódnicach na końcu wykończenia sztychem maszynowym jeżeli już to takim specjalny żeby nie było widać podszycia. W sklepach były materiały ładne kolory