• Informacje na temat:

  w stylu lat 20

Artykuły na temat: w stylu lat 20
 • "Ostry dyżur": 20 lat minęło...

  ...dwadzieścia lat - w 1993 r. zainteresował się nim Steven Spielberg, który planował nakręcić film. Z czasem jednak projekt ewoluował z kinowego w telewizyjny. Wówczas reżyser oddał "Ostry dyżur(...), przekazując ją w ręce ludzi z WB. Przez piętnaście lat doszło również do wielu znaczących zmian producenckich, ale jedno pozostało bez naruszenia: proporcje. - W każdym odcinku łączna długość scen...

 • Paulina Drażba: Tropicielka stylu

  Połączyła swoje pasje, czyli podróże oraz modę - i wymyśliła autorski cykl "Stylowe podróże", który możemy oglądać w "Pytaniu na śniadanie". Pierwszym krajem, który odwiedziła Paulina Drażba z kamerą, było egzotyczne Maroko.

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Świat sprzed 85 milionów lat

  ...uchronią ludzkość przed popełnionymi błędami. Do świata sprzed 85 milionów lat trafia rodzina Shannonów (Jason O'Mara, Shelley Conn, Landon Liboiron, Naomi Scott i Alana Mansour). Dołączają oni do(...), którymi dowodzi Mira (Christine Adams). A w samej kolonii tli się konflikt. Czeka nas widowisko w stylu godnym Stevena Spielberga, który jest producentem tego serialu. "Terra Nova" startuje w polskim...

 • Bill Murray żegna Davida Lettermana

  Bill Murray w swoim stylu pożegnał gwiazdę amerykańskiej telewizji - Davida Lettermana. Aktor pojawił się w programie "Late Show", wyskakując z tortu.

 • ​"Niewolnica Isaura": Co się stało z aktorką z serialu?

  W tym roku "Zniewolona" podbiła serca polskich widzów. Co wieczór przyciągała przed telewizory miliony widzów. Jednak nawet ukraińskich hit, mimo wielu podobieństw, nie mógł dorównać przebojowi sprzed lat. "Niewolnice Izaurę" śledziło pond 20 milionów Polaków.

 • The Black Crowes: To już koniec

  Po 24 latach na dobre karierę kończy amerykańska grupa The Black Crowes.

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Nie potrzeba im papierka

  Ta miłość wybuchła w atmosferze skandalu. Aktorka zakochała się bowiem w żonatym operatorze. Ich związek trwa już 20 lat i łamie wiele konwenansów.

 • Haydamaky "Ukrop": O Ukrainie z podniesioną głową

  20 kwietnia w klubie Hydrozagadka w Warszawie odbędzie się koncertowa premiera płyty "Ukrop" ukraińskiej grupy Haydamaky.

Zdjęcia na temat: w stylu lat 20
Dyskusje na temat: w stylu lat 20