• Informacje na temat:

  w stylu lat 50

Artykuły na temat: w stylu lat 50
 • Aleksandar Milićević: Szkoła stylu, elegancji i klasy

  Jak się panu pracowało z Januszem Majewskim, znakomitym reżyserem? Aleksandar Milićević: - Janusz ma 88 lat, różnica między nami to jest ponad 50 lat, pół wieku. Dla mnie to jest spotkanie nie(...), nabiera innego charakteru, dlatego mówię: "przeklęty". Po skończeniu tego filmu musiałem uciec na samotne wakacje, do Izraela, żeby sobie wszystko "zresetować". Nawet dobór miejsca nie był przypadkowy...

 • Mija 50 lat od premiery "Swobodnego jeźdźca"

  ..."To najważniejszy film lat 60., czasu kontrkultury, który wygasał, zaraz miał się roztrzaskać, ale póki trwał, był piękny" - powiedział PAP krytyk, filmoznawca i wykładowca akademicki Michał Oleszczyk.  Pod koniec lat 60., Amerykanie wciąż tkwili w Wietnamie, hippisi szykowali się na festiwal w Woodstock, a Neil Armstrong do postawienia stopy na Księżycu. W tym samym 1969 r. premierę miał...

 • "Wspaniała" kobieta lat 50.!

  Lata 50., w których rozgrywa się akcja filmu "Wspaniała", to czas wyjątkowych przemian, które doskonale odzwierciedla postać i zachowanie głównej bohaterki filmu - Rose Pamphyle.

 • "Wspaniała": W stylu retro

  Debiut Régis Roinsarda to przyjemna komedia romantyczna, podtrzymująca filmowo-serialową modę na styl retro. Ambitna dziewczyna z francuskiej prowincji lat 50., zostaje sekretarką, by wkrótce rozpocząć morderczy trening do konkursu na szybkie pisanie na maszynie. Przy okazji ma szansę zdobyć serce przystojnego szefa w osobie Romain Duris.

 • 50 lat założyciela Marillion

  Dżentelman rockowej gitary, Steve Rothery, współzałożyciel grupy Marillion, dziś (25 listopada) skończył 50 lat.

 • 50 lat lidera Depeche Mode

  W sobotę (23 lipca) 50. urodziny obchodzi Martin L. Gore z Depeche Mode. I choć twarzą brytyjskiego zespołu jest wokalista Dave Gahan, to jednak stojący trochę na uboczu Gore jest bezdyskusyjnie liderem i najważniejszym muzykiem formacji.

 • Najlepsza płyta najbliższych 50 lat?

  Przypomnijmy, że w składzie Beady Eyes, poza młodszym z braci Gallagherów, znaleźli się wszyscy muzycy Oasis z wyjątkiem gitarzysty Noela Gallaghera. Zespół pracuje obecnie nad debiutanckim albumem, który ma ukazać się w 2011 roku. "Nagrywam właśnie album, który będzie najlepszą płytą nadchodzących 50 lat" - Liam Gallagher w swoim stylu poinformował stację Sky News. Wokalista zdradził, że...

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

 • "Nóż w wodzie": 50 lat od premiery

  W komunistycznej Polsce wywołał burzę prasową i gniew Władysława Gomułki, autorowi otworzył zaś drzwi do kariery międzynarodowej. W piątek przypada 50. rocznica wejścia na ekrany "Noża w wodzie", fabularnego debiutu reżyserskiego Romana Polańskiego.

 • Pfeiffer: Seksowna 50-latka

  Michelle Pfeiffer, jedna z największych uwodzicielek Hollywoodu, skończyła 50 lat, ale wygląda lepiej niż kiedykolwiek. O sekretach swojej nieprzemijającej urody i stylu opowiedziała magazynowi "InStyle".

Wideo na temat: w stylu lat 50
 • Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV! Aktor potwierdził plotki!

  "Jestem nosicielem wirusa HIV" - mówi Charlie Sheen (50 l.) i spowiada się na oczach całego świata. W programie "Today" stacji NBC aktor wyznał, że z chorobą zmaga się od 4 lat. Gwiazdor powiedział(...) się do walki ze stygmatyzacją wirusa HIV. Sheen nigdy nie krył się z prowadzeniem rozwiązłego stylu życia. Od lat aktor zmaga się też z licznymi uzależnieniami. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: w stylu lat 50
 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  One świetnie wyglądają ale dla 65 latków lub dziwaków w stylu Makarona...

 • Re: Anna Dymna wróciła do nałogu przez... kwarantannę!

  Niesłychane! Można założyć, iż ktoś, kto pali od 50 lat jest aktualnie w wieku emerytalnym. Od dorosłej osoby z takim stażem życiowym należałoby oczekiwać większej dojrzałości, niż gówniarskie nadęcie w stylu ''Doprowadzam do należytego wyglądu tylko prezydentów , cesarzy i królów''. Fantazje starzejącego się, zdziecinniałego mitomana.

 • Re: Gwiazdy, które nie mają matury

  pokazal. Slyszlem, wiele lat pozniej jak jeden z czlonkow Biura Politycznego pienil sie w czasie dyskusji na decyzja: puscic czy nie. Podobno w stylu agitatora z lat 50-tych. Co do pani Krystyny Jandy

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  prawie przestałem wychodzić z domu, straciłem pracę, musiałem zamieszkać z rodzicami. Zacząłem pić, co jeszcze bardziej nasiliło moje dolegliwości. Miałem wtedy 35 lat, po kilku latach takiego truby(...) poszedłem studia z biologii, które mnie bardzo interesowały, skończyłem je w wieku 52 lat, a potem przez 17 lat pracowałem w urzędzie ochrony środowiska. Zacząłem też zdrowo się odżywiać i odzywiam się tak