• Informacje na temat:

  w szerokich spodniach

Artykuły na temat: w szerokich spodniach
 • Niecodzienny widok! Księżna Kate... w szerokich spodniach!

  Księżna Kate (36 l.) podczas publicznych wyjść wymagających eleganckiego stroju niemal zawsze stawia na sukienki lub spódnice. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zaprezentowała się w spodniach. To dość niecodzienny widok, jeśli chodzi o żonę księcia Williama.

 • Koniec z opuszczonymi spodniami?

  Raper i jednocześnie kaznodzieja, Dooney Da Priest, zaatakował hiphopową modę.

 • Monika Olejnik (59 l.) jest na bieżąco nie tylko z wydarzeniami politycznymi, ale i obowiązującymi w modzie trendami. Przed jedną z warszawskich aptek dziennikarka zaprezentowała się więc paparazzim w szerokich spodniach - hicie sezonu - sztucznym futerku, z pstrokatą torbą i w lenonkach. Trzeba przyznać, że stylówa "Stokrotki" robi wrażenie!

 • Wes Anderson: Chłopiec w przykrótkich spodniach

  Martin Scorsese namaścił go 12 lat temu jako nadzieję współczesnego kina. Mimo że przeciętnemu konsumentowi kultury nazwisko Wesa Andersona mówi niewiele, chudy Amerykanin w marynarce dandysa stał się jednym z najbardziej oryginalnych twórców filmowych ostatniej dekady.

 • Czas na wakacje!

  ...w Warszawie. Zawsze jednak, gdy pojawi się publicznie, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i wodzących za nim wzrokiem pań. Ostatnio - w ekstrawaganckich zielonych spodniach i w nowej fryzurze - gościł...

 • Startuje Open'er Festival 2011! Co nas czeka?

  W czwartek, 30 czerwca, rusza jubileuszowa, 10. edycja festiwalu Open'er, który odbywa się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. To będą cztery dni muzyki na najwyższym poziomie, cztery dni zabawy i, niestety, cztery dni niedobrej pogody i błota. Warto jednak poświęcić stare spodnie. Sprawdźcie dlaczego!

 • ...zafiksowała się na moich propozycjach z 1984 r. Góra za duża, dół za krótki. Nie mówię, że ma występować w spodniach, ale włożyłabym dłuższą sukienkę. (...) 60-latka w mini jest śmieszna. A jeszcze gdy(...), która miała zamaskować ciążę piosenkarki, wzorowana była na spodniach tancerza Boney M.  Więcej o opolskim festiwalu w serwisie MUZYKA...

 • "Weekend": Zabawa konwencją

  O tym filmie bardzo dużo mówiono jeszcze przed jego powstaniem, szeroko komentowano, gdy już ruszyły zdjęcia i z zainteresowanie oczekiwano premiery. Kurtyna opadła 5. stycznia, gdy w Multikinie Złote Tarasy odbył się uroczysty pokaz... "Weekendu".

 • Festiwal festiwalem, ale nad morzem można również odpocząć. Korzystają z tego polskie gwiazdy filmowe i fotoreporterzy, którzy wiernie im w tym odpoczynku towarzyszą. Tak więc wiadomo już, że Magdalena Cielecka spaceruje z Andrzejem Chyrą a Weronika Rosati (22 l.) tęskni za swoim chłopakiem.

 • Ciągle pada

  Warszafski Deszcz "PraWFDepowiedziawszy", Wielkie Joł

Wideo na temat: w szerokich spodniach
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......

 • Skowyt

  James Franco portretuje młodego Allena Ginsberga, poetę i lidera pokolenia bitników. Ginsberg wspomina swoje podróże, romanse i próby odnalezienia autowyzwolenia, które doprowadziły do powstania jego najsłynniejszego dzieła: wiersza "Skowyt". W międzyczasie w San Francisco toczy się proces przeciw wydawcy "Skowytu". Prokurator stara się doprowadzić do zakazu rozprowadzania utworu, podczas gdy obrońca argumentuje, że jest on wyrazem wolności słowa, a wszelkie użyte w nim wulgaryzmy - przejawem...

Dyskusje na temat: w szerokich spodniach
 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Dużo takich jest choć nie wszyscy. A wiesz, co Rosjanki mówią o Polkach? To, że Polki też nie maja gustu bo ubierają się szaro, biednie i po męsku. Dużo w tym prawdy, bo sam widzę wiele kobiet w szerokich spodniach, trzewikach i "męskich" swetrach. Może to jest wygodne ale ładne raczej nie. O Polakach z kolei mówią, że dużo w Polsce jest grubasów. I to też jest prawda.

 • Re: Gdzie leży Grabina?

  Jak ta chrząkająca sędzina zniknie z ekranu będę go nadal oglądałą. Mam dość jej ochydnych ubrań, wiecznie w szerokich spodniach, rozlazłych bluzach i spódnicach ciążowych. Wygląda jak baba która zbiera rzeczy ze śmietnika. Jak się wstydzi swoich brzydkich nóg to założyć kombinezon i wziąść się do porządnej roboty. Teraz jeszcze wkręciła do serialu synka grubaska.

 • Re: Czy Marta odejdzie z pracy?

  No i niech odchodzi z serialu. Nie będzie chrząkać, chodzić w wiecznie w bufiastych i szerokich kieckach i spodniach nie mogę patrzeć na tę kobietę. Chciałabym w serialu zamiast Ostałowskiej zobaczyć nową twarz, pięknej i zgrabnej aktorki. Ona nie pasuje do Pana Wieczorka, który jest bardzo przystojnym mężczyzną.