• Informacje na temat:

  w tramwaju

Artykuły na temat: w tramwaju
 • The Rolling Stones w tramwaju

  30 września na ulicach Warszawy pojawi się wyjątkowy tramwaj - "Tramwaj Rolling Stones". Nie będzie on jednak stałym dodatkiem do pojazdów komunikacji miejskiej stolicy, lecz składnikiem kampanii promującej dwupłytową składankę przebojów The Rolling Stones "Forty Licks", która właśnie tego dnia ma mieć swoją premierę także w Polsce.

 • O tramwaju i pewnych żądzach

  Taylor Hackford ("Dowód życia", "Ray") wyreżyseruje film o życiu Tennessee Williamsa.

 • Rozpoczyna się 34. Warszawski Festiwal Filmowy

  Pokazem francusko-izraelskiego "Tramwaju w Jerozolimie" Amosa Gitaia rozpocznie się w piątek, 12 października, 34. Warszawski Festiwal Filmowy. Łącznie podczas wydarzenia, które potrwa do 21 października, zostanie pokazanych 190 filmów - krótko, średnio i pełnometrażowych.

 • Marlon Brando: Legenda kina

  ...​95 lat temu urodził się Marlon Brando, jeden z najwybitniejszych amerykańskich aktorów. Jego najbardziej znane role to Vito Corleone w filmie "Ojciec chrzestny" Francisa Forda Coppoli oraz Stan Kowalski w "Tramwaju zwanym pożądaniem" Eli Kazana.

 • Marlon Brando: Najlepszy z najlepszych

  Był jednym z najwybitniejszych aktorów XX wieku, odtwórcą niezapomnianych kinowych kreacji - Stanleya Kowalskiego w "Tramwaju zwanym pożądaniem", Vito Corleone w "Ojcu chrzestnym" czy pułkownika Kurtza w "Czasie apokalipsy". Gdyby żył, Marlon Brando obchodziłby w środę, 3 kwietnia, 95. urodziny...

 • Tramwaj Edyty Górniak

  Piosenkarka została uhonorowana w środę, 24 października, we Wrocławiu specjalnym fotelem w tramwaju zwanym "Ruchomą Aleją Gwiazd".

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Wilkowyje mają tramwaj... konny!

  ..."Człowiek pójdzie na grzyby i pod tramwaj może wpaść" - na widok tramwaju konnego odzywa się zdziwiony Solejuk (Sylwester Maciejewski). Hadziuk (Bogdan Kalus) na to, z przekonaniem: "To właśnie cena postępu".

 • Pablopavo: Na Legię autobusem 138

  Pablopavo możecie znać z Vavamuffin i Ludzików. Teraz Paweł Sołtys napisał "Mikrotyki" - książkę składającą się z krótkich, zapadających w pamięć historii. O tym, jak na przykład profesor Kruk wali po głowie, wydanym w 1956 roku zbiorem opowiadań Iwaszkiewicza, jakiegoś rzezimieszka w tramwaju. Albo o stojącym na deszczu, niczym strach na wróble, Tinezie.

 • Doda znów jeździ tramwajem!

  Piosenkarka odsłoniła w środę (7 maja) we Wrocławiu swój "złoty fotel" w tzw. Ruchomej Alei Gwiazd, czyli specjalnym tramwaju, w którym honorowe miejsca otrzymują znane osoby wybrane w głosowaniu.

Zdjęcia na temat: w tramwaju
Wideo na temat: w tramwaju
 • Bójka nastolatek w warszawskim tramwaju!

  W warszawskim tramwaju nr 9 doszło do bójki... kilku nastolatek. Smarkule zaatakowały dziewczynę, która ośmieliła się zwrócić im uwagę. Na filmie, który trafił do siebie, poraża bierność współpasażerów. Ludzie nie reagowali, mimo żeofiara wyraźnie wzywała pomocy.

 • Bójka nastolatek w tramwaju. Szokująca bierność współpasażerów!

  W warszawskim tramwaju nr 9, na odcinku między przystankami Berezyńska i Park Skaryszewski, doszło do bójki kilku nastolatek. Dziewczyny zaatakowały współpasażerkę, która ośmieliła się zwrócić im uwagę (zachowywały się za głośno). Kopały ją, szarpały za włosy. Na filmie, który trafił do sieci, poraża bierność innych współpasażerów. Ludzie w większości nie reagowali, mimo że ofiara wyraźnie

 • Dresiarz opluł Rafalalę w tramwaju

  Rafalala - warszawski transwestyta nazywany "kobietą z penisem" - opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o problemach osób transseksualnych w Polsce oraz przejawach agresji, z którymi się spotkała. Ma 30 lat. Mówi o sobie: artystka, aktorka, scenarzystka, poetka, performerka, reżyserka, tekściarka, osoba transgenderowa. Od kilku lat związana jest z Michałem (zdecydowanie hetero), właścicielem firmy remontowej, z którym - jak dodaje - tworzy szczery, pełen miłości związek, typowo polską...

Dyskusje na temat: w tramwaju