• Informacje na temat:

  w ukryciu film

Artykuły na temat: w ukryciu film
 • "W ukryciu": Horror namiętności

  Po świetnie przyjętej i nagradzanej "Różyczce" Jan Kidawa-Błoński powraca z nowym filmem "W ukryciu" z głównymi rolami Magdaleny Boczarskiej i debiutantki Julii Pogrebińskiej. W ramy wojennej historii reżyser spróbował wpisać antyczny dramat.

 • "W ukryciu": Kiedy kobieta kocha kobietę

  ..."Chciałem uprzedzić, że film nie jest taki, jak moje poprzednie filmy. To bajka, a nawet przypowieść" - takimi słowami reżyser Jan Kidawa-Błoński przywitał gości, którzy przybyli 11 grudnia do warszawskiego kina "Atlantic" na premierę filmu "W ukryciu".

 • "W ukryciu": O miłości dwóch kobiet

  Dwie połączone miłosną relacją kobiety to bohaterki filmu "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego. Thriller, z Magdaleną Boczarską i Julią Pogrebińską w obsadzie, zaprezentowano w poniedziałek, 14 października, na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym, na premierowym w Polsce pokazie.

 • "Co robimy w ukryciu": Serialowa wersja kinowego hitu

  ...​"Co robimy w ukryciu" to komediowa opowieść o perypetiach grupy wampirów. Twórcą produkcji jest Jemaine Clement, a jednym z reżyserów i koproducentem Taika Waititi. Pierwszy sezon serialu dostępny już jest w HBO GO, premiera drugiego sezonu zaplanowana została w serwisie na 16 kwietnia.

 • Co czai się w ukryciu?

  Grywała role pięknych kobiet - bawiła, śmieszyła, wzruszała. Po raz pierwszy Magdalena Boczarska poraża - tym, jak perfekcyjnie zespoliła się z rolą i jak wielkie emocje uniosła na swoich kruchych barkach. W najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego zagrała kobietę na skraju załamania nerwowego, szaloną z miłości, rozpaloną od żądzy, wycofaną ze świata i błądzącą w krainie własnych pragnień.

 • "Co robimy w ukryciu": Mieszanka horroru i czarnej komedii

  ..."Co robimy w ukryciu" - nowy film twórców "Boya" i "Flight of the Conchords" - trafi do kin 27 lutego. Już dziś możemy obejrzeć polski zwiastun obrazu.

 • "Co robimy w ukryciu" : Wampiry w kryzysie męskości

  ..."Co robimy w ukryciu" to film, który - jak mówi młodzież - powstał dla beki. I choć jest niczym więcej, jak tylko zgrywą 40-letnich kabareciarzy, ma w sobie siłę i bunt wymierzony w kino mainstreamowe. Inteligentnego humoru też mu nie brakuje.

 • "Ida" i "W ukryciu": Najlepsze polskie filmy sezonu?

  ...15 produkcji, w tym polskie - "Ida" Pawła Pawlikowskiego i thriller erotyczny Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu" - wystartuje w Konkursie Międzynarodowym na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym (WFF), który potrwa od 11 do 20 października - ogłosili organizatorzy.

 • Film piłkarski przed nowym Thorem

  Zanim Taika Waititi wejdzie na plan czwartej części Thora, zrealizuje film o drużynie piłkarskiej z Samoa.

 • Film o szympansie Michaela Jacksona nie powstanie

  Taika Waititi, twórca filmów "Co robimy w ukryciu" i "Thor: Ragnarok", zrezygnował z realizacji filmu "Bubbles". Miał on opowiadać o szympansie Michaela Jacksona. Produkcja najprawdopodobniej zostanie anulowana.

Zdjęcia na temat: w ukryciu film
Wideo na temat: w ukryciu film
 • "Gran Torino"

  uchodźcy, uciekający przed koszmarami przeszłości - okazują mu więcej zrozumienia i serca niż krewni, otwierając przed nim zakątki duszy, które pozostawały w ukryciu od czasów wojny? Zupełnie jak jego Ford Gran Torino, czekający w ciemnościach garażu. Warner Bros. Pictures, we współpracy z Village Roadshow Pictures, a Double Nickel Entertainment, a Malpaso Production, prezentują "Gran Torino." Film