• Informacje na temat:

  w wykonaniu studentów

Artykuły na temat: w wykonaniu studentów
 • Anna Dymna o Krzysztofie Globiszu: Wierzę, że będzie płynnie mówił

  Anna Dymna (66 l.) zrobiła wiele, by Krzysztof Globisz (61 l.) po chorobie stanął na nogi. Wie jednak, że najcięższą pracę wykonała i wykonuje każdego dnia żona aktora.​

 • Studenci z Tajwanu śpiewają po polsku piosenki Piotra Rubika

  Kilkudziesięciu studentów polonistyki na jednym z tajwańskich uniwersytetów przygotowało występ oparty na kompozycjach Piotra Rubika. Wybrane utwory studenci wykonali po polsku, zaskakując bardzo dobrą znajomością języka.

 • Młodzi adepci sztuki aktorskiej w "Piosenniku"

  ...przed nami", Piotra Piksę ("Barwy szczęścia"), Krzysztofa Szczepaniaka i Mateusza Webera ("Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz"). W ich wykonaniu usłyszeliśmy utwory z repertuaru Elżbiety Adamiak...

 • Aresztowania w Tajlandii za posługiwanie się gestem sprzeciwu z "Igrzysk śmierci"!

  troje studentów.

 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • Naga Madonna w Londynie

  Roznegliżowane zdjęcia piosenkarki Madonny, wykonane jeszcze zanim zrobiła światową karierę, będzie można oglądać od czwartku na wystawie w Londynie.

 • Festiwal Synestezje: Hey, Łąki Łan, Gooral, wystawy i spektakle

  6 grudnia w Klubie Studio rozpocznie się kolejna edycja dwudniowego Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo.

 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  ...było tak", "Przeklnij mnie" i inne niezapomniane teksty duetu Wasowski Przybora w jego wykonaniu stawały się majstersztykami. Na jego recitale w 1964 roku tłumnie przybywali warszawiacy. U koników ceny(...) współlokatorów miałem studentów wszystkich dziedzin sztuki, byli malarze, aktorzy, tancerze i muzycy. To był piękny czas. I to oni namówili mnie, bym zdawał do szkoły teatralnej - wspominał. Jednym z tych...

 • Urbanator Days po raz ósmy

  W piątek (3 października) w Warszawie rusza ósma edycja Urbanator Days, cykl warsztatów muzycznych z udziałem wybitnych jazzmanów z całego świata. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor.

Wideo na temat: w wykonaniu studentów
 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

Dyskusje na temat: w wykonaniu studentów
 • Re: Razem w rodzinie, razem na planie

  To raczej kwestia thebilnych scenariuszy dla takich samych odbiorców. W TV prawie sami naturszczycy z ulicy. Niedawno oglądałam w teatrze spektakl w wykonaniu studentów, którzy - bez wyjątku - byli genialni. Naszym włodarzom wydaje się, że nie ma w PL odbiorców sztuki, więc kreują odbiorców o swoim poziomie.