• Informacje na temat:

  wachowicz ewa miss

Artykuły na temat: wachowicz ewa miss
 • Ewa Wachowicz: Dieta? Zepsute słowo!

  Jej Wielkanoc musi być kolorowa, smakowita i pełna uśmiechu. Na świątecznym stole zawsze pojawia się kilka potraw, które zapamiętała z dzieciństwa i przyrządza według rodzinnego przepisu. Ewa Wachowicz nie wyobraża sobie życia bez gotowania, podobnie jak bez wysokogórskich wypraw i dobrego towarzystwa.

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Ewa Wachowicz: Smaczne przyjemności

  Ewa Wachowicz zadebiutowała w telewizji w 1993 roku, po zdobyciu tytułu Najpiękniejszej Studentki Świata. Ale jej jej nazwisko wiąże się z... kuchnią.

 • Ewa Wachowicz: Wybranka losu

  Trudno sobie wyobrazić, gdzie dzisiaj byłaby Ewa Wachowicz (42 l.), gdyby w 1992 r. nie wzięła udziału w wyborach Miss Polonia. Namówili ją do tego koledzy ze studiów na krakowskiej Akademii(...) dla nich coś więcej niż codzienny obowiązek, to przyjemność, która je do siebie zbliża! Jeśli więc Polsat wymyśli swój program o tym, jak być wzorową panią domu, Ewa Wachowicz ma szansę go...

 • Ewa Wachowicz: Nieodkryte sfery kuchni

  Wiosną w mojej kuchni na pewno będą królowały szparagi - zapowiada Ewa Wachowicz, która stawia przede wszystkim na sezonowość produktów.

 • Ewa Wachowicz na tropie oszustów

  Ewa Wachowicz walczy z nieuczciwymi sprzedawcami, którzy do promocji garnków wykorzystywali jej nazwisko. Okłamywali ludzi, że gwiazda pojawi się na organizowanej przez nich prezentacji.

 • Ewa Wachowicz: Dobre rady na święta

  Rozmowa z Ewą Wachowicz wprowadza nas w klimat Bożego Narodzenia. Ekspertka kulinarna uczy, jak mądrze przygotować święta, by zasiąść do rodzinnego stołu szczęśliwym i zrelaksowanym. Na szczęście mamy jeszcze czas, żeby skorzystać z podpowiedzi gwiazdy i sprytnie zaplanować swoje działania.

 • Ewa Wachowicz: Moda na gotowanie

  ...informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Wachowicz, była Miss Polski, pasjonatka kuchni i jurorka polskiej edycji programu "Top Chef". Dowolność wyboru produktów sprawia, że dania klasycznej kuchni polskiej coraz(...) rodzaju produktów, od oliwek po świeży imbir, po trawę cytrynową, po egzotyczne przyprawy, liście kafiru. W związku z tym, że to jest, mamy do tego dostęp, interesujemy się tym - ocenia Ewa Wachowicz...

 • Ewa Wachowicz wszystko robi sama

  Ile osób gości u pani na Wigilii? Ewa Wachowicz : - Od 10 do 18. Przychodzą rodzice, mój brat z rodziną i przyjaciele. Wszystko robię sama, a przygotowania zaczynam dość wcześnie, już w listopadzie(...) - przygotowuję ok. 15 litrów! Zdarzyło się pani kiedyś spędzić Boże Narodzenie poza Polską? - Nigdy. W 1992 roku, kiedy byłam na wyborach Miss Świata w Afryce i zdobyłam koronę trzeciej wicemiss...

 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Kończy się 2. edycja "Top Chefa". Praca w niej była łatwiejsza, dzięki doświadczeniu w pierwszej? Ewa Wachowicz : - Ocenianie innych nie jest łatwe. Najważniejszym kryterium jest gotowanie, dlatego(...) Chefa"? - Myślę, że tak, bo widzowie bardzo lubią ten show. Koronę Miss zdobyła pani ładnych parę lat temu. Jak pani to robi, że cały czas wygląda świetnie? - Dbam o siebie (śmiech). Piję pięć...

Zdjęcia na temat: wachowicz ewa miss
Wideo na temat: wachowicz ewa miss
 • "Demakijaż": Ewa Wachowicz

  studentkę. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a miesiąc później tytuł trzeciej Wicemiss Świata. W ten sposób stała się najbardziej pożądaną kobietą ówczesnej Polski. Wśród wielu propozycji, jakie wtedy dostawała, znalazło się zaproszenie od premiera Waldemara Pawlaka do pracy, jako sekretarz prasowy. 23-letnia miss znalazła się świadkiem zmian w konstytucji, rządzie i Polsce. Spróbowała

 • Ewa Wachowicz: Tytuł Miss nie świadczy jedynie o urodzie

  Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku i III wicemiss w konkursie Miss Świata, tłumaczy, że ze względu na swoje zwycięstwo wielokrotnie musiała udowadniać, że oprócz urody dysponuje także wiedzą i inteligencją. Uważa, że aby zostać Miss, nie wystarczy jedynie piękno zewnętrzne. Jej zdaniem równie ważna jest także elegancja i wrodzona charyzma.

Dyskusje na temat: wachowicz ewa miss
 • Re: "Demakijaż": Ewa Wachowicz

  To prawda. Pani Ewa jest sliczna i bardzo mila. Jej program oglada sie z przyjemnoscia. Uczy jak powinien wygladac stol na rozne okazje i jak podawac potrawy. Szkoda, ze tylko trzecia w konkursie 'miss swiata", bo od naszej missswiata jest o wiele piekniejsza.

 • Re: "Demakijaż": Ewa Wachowicz

  Cytuję: "23 letnia miss znalazła się świadkiem zmian w konstytucji, rządzie i Polsce". ZNALAZŁA SIĘ ŚWIADKIEM?!?!?!?! Kto pisze te idiotyczne artykuły?! ANALFABECI?!?!?!?!?!

 • Re: "Demakijaż": Ewa Wachowicz

  Musiala sie naprawdę ciężko napracować w czasie wyborów miss Polonia Mafija je przeprowadzala wiec na szczyty docieraly lub byly docierane tylko najtwardsze odporne na obtarcia ikus

 • Re: Ewa Wachowicz

  CHYBA PROGRAMY Z GOTOWANIEM NA EKRANIE,NIECO " ROZBUDOWALY" SYLWETKE MISS?