• Informacje na temat:

  wachowski matrix

Artykuły na temat: wachowski matrix
 • Serial od twórców "Matrixa"

  ..."Sense8", bo taki roboczy tytuł ma produkcja Wachowskich, będzie dziesięcioodcinkowym serialem sci-fi. W pierwszym telewizyjnym projekcie twórców trylogii "Matrix", "V jak vendetta" i "Atlasu chmur(...) "na żądanie" oraz za niewielka opłatą abonamentową, Netflix w kilka lat zyskał status  do tej pory zarezerwowany tylko dla wielkich stacji typu ABC czy CBS. Produkcja Wachowskich na pewno jeszcze umocni...

 • "Jupiter: Intronizacja" : Kosmiczna opera mydlana

  Dwudziestokilkuletnia sprzątaczka okazuje się właścicielką Ziemi, a zarazem matką 14-tysięcznoletnich trojaczków - chciwych i dumnych korpobossów. Innymi słowy rodzeństwo Wachowskich zaprasza widzów nie na kosmiczny "Matrix", a raczej na... "Modę na sukces" gdzieś we wszechświecie.

 • Serialowe wakacje

  ...pod koniec października będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu serialu. "Sense8", którego twórcami jest znane z serii "Matrix" rodzeństwo Wachowscy, ze względu na wysokie koszty doczekał...

 • "Jupiter: Intronizacja": Kosmos twórców "Matrixa"

  Superprodukcja "Jupiter: Intronizacja" w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich z głównymi rolami Channinga Tatuma i Mili Kunis trafia dziś na płyty Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

  W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

 • Wachowscy kręcą "Jupiter Ascending"

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Jupiter Ascending" - epickiej opowieści przygodowej science-fiction w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich.

 • Znana reżyserka szczerze o zmianie płci

  Lana Wachowski, znana wcześniej jako Larry Wachowski - połówka braterskiego tandemu reżyserskiego trylogii "Matrix" - po raz pierwszy od czasu operacji zmiany płci opowiedziała o transseksualnej przemianie.

 • Nowa produkcja braci Wachowskich

  19 marca ukazał się na DVD nowy film w reżyserii Jamesa McTeigue'a ("V jak Vendetta") - "Ninja zabójca". Produkcji obrazu podjęli się twórcy kultowego "Matriksa" - bracia Wachowscy.

 • "Matrix": Tajemnice ujawnione

  Amerykański tygodnik "Time" odpowiedział na wiele pytań nurtujących kinomanów czekających na premierę filmu "Matrix Reaktywacja" . "Spalono" tym samym wiele niespodzianek dzieła - nie wyłączając zakończenia. Tymczasem w mediach rozpoczęły się spekulacje, czy po premierze obrazu "Matrix Rewolucje" ruszy praca nad kolejnymi częściami cyklu.

 • "Matrix" był tylko początkiem!

  Twórcy "Matriksa" powracają, by na nowo wytyczyć granice współczesnego kina science fiction. Ich najnowsza produkcja "Atlas chmur" to największe filmowe widowisko 2012 roku. Adaptacja bestsellerowej powieści Davida Mitchella zagości w polskich kinach 9 listopada.