• Informacje na temat:

  waga karolaka

Artykuły na temat: waga karolaka
 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  ...- zacząłem się czuć lepiej, a moja waga spada. Tyle, nic więcej - żadnych specjalnych rzeczy. A lubi pan gotować? - Lubię, ale nie mam na to zupełnie czasu, wiec mój repertuar kulinarny jest bardzo...

 • Alkoholiczka, teściowa i modelka

  W marcu zostanie teściową Tomasza Karolaka - w nowym komediowym serialu Dwójki "Baron24". A w tym tygodniu na ekrany kin wchodzi film Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" z jej udziałem. Gra alkoholiczkę, Królową Kentu.

 • "Mężczyzna czasami chce się zerwać ze swojej smyczy"

  Tomasz Karolak powoli wyrasta na gwiazdę polskiego kina. Dzięki serial om "Kryminalni" i "Mamuśki" jest coraz bardziej rozpoznawalny. Popularność zdobył też znakomitą rolą w przebojowej komedii "Testosteron". W rozmowie z Jolantą Żabińską aktor opowiada o Szczepanie z "Kryminalnych", imprezach na planie "Testosteronu", pobycie w zakonie i dlaczego - choć coraz więcej zarabia - wciąż nie ma pieniędzy.

 • "Klub włóczykijów" z muzyką Freda Emory'ego Smitha

  "Klub włóczykijów", film inspirowany prozą mistrza opowieści dla młodzieży Edmunda Niziurskiego, w kinach pojawi się już 18 września. Reżyser Tomasz Szafrański wielką wagę przywiązywał do ścieżki dźwiękowej - prace nad nią trwały aż pięć miesięcy! Twórca nie krył zadowolenia, że udało mu się pozyskać ważnego współpracownika, kompozytora Freda Emory'ego Smitha ("Scooby Doo", horror "Neron", gra komputerowa "Need for Speed").

 • Polska Tatum O'Neal?

  Jasne włosy, brązowe oczy, buzia aniołka... i charakter uroczej, 7-letniej diablicy. Taka jest Michalina - jedna z głównych bohaterek najnowszej komedii Ryszarda Zatorskiego, "Tylko mnie kochaj" . W roli sprytnej dziewczynki na ekranie debiutuje mała Julia Wróblewska. W filmie puka do drzwi - i do serca - młodego, ambitnego i zabójczo przystojnego architekta Michała (czyli Macieja Zakościelnego)

 • Wiosenne nowości i powroty

  W telewizji TVN7, na wiosnę będzie rozrywkowo, groźnie, śmiesznie, poważnie i to przez siedem dni w tygodniu. Siódemka znana z bogatej serialowej i filmowej oferty - i tym razem nie zawiedzie oczekiwań widzów.

 • Wybierz rockową Superjedynkę

  W tym roku festiwal w Opolu zapowiada się rockowo - najwięcej nominacji do popularnego plebiscytu - aż 5 - zdobył Robert Gawliński z Wilkami. Po trzy szanse mają grupy Coma i Myslovitz. Jak zatem wygląda rywalizacja w kategorii "najlepsza płyta rockowa"?