• Informacje na temat:

  wakacje prezydenta

Artykuły na temat: wakacje prezydenta
 • Igrzyska śmierci — pełna emocji książka na wakacje!

  ...prequelem bestsellerowej serii, co oznacza, że opowiada o wydarzeniach sprzed Igrzysk śmierci. Głównym bohaterem książki jest Coriolanus Snow, którego miłośnicy twórczości Collins znają jako Prezydenta...

 • Robin Williams prezydentem USA

  Robin Williams ( "Bezsenność" , "Good Morning, Vietnam" ) wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodora Roosvelta w komedii "Night at the Museum". W obrazie, który wyreżyseruje Shawn Levy ( "Różowa pantera" ), wystąpi także Ben Stiller ( "Poznaj moich rodziców" , "Zoolander" ).

 • Luis Fonsi nie życzy sobie używania "Despacito" przez prezydenta Wenezueli

  Autor największego hitu tego roku "Despacito", Luis Fonsi, zaapelował do prezydenta Wenezueli o nieużywanie jego utworu w celach politycznych.

 • Rzymskie wakacje Woody'ego Allena

  Woody Allen zapowiedział w środę, 6 lipca, w Rzymie, że jego najnowszy film przedstawi romantyczny aspekt Wiecznego Miasta. Reżyser, który pracę na planie rozpocznie w najbliższy poniedziałek, był gościem władz włoskiej stolicy na Kapitolu.

 • Weekend w kinie: Janda walczy o wolność, Theron o fotel prezydenta

  ...na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona... Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac...

 • "American Crime Story: Kult": Kiedy Trump został prezydentem USA

  ...("Babskie wakacje"). Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy? Premiera "American Horror Story: Kult" odbędzie się w czwartek, 7 września, o godz. 23 na antenie FOX.

 • Filu (Filip Jaki) z nowym utworem o marihuanie. Posłuchaj "Weed Love"

  W wakacje media zainteresowały się postacią Filipa Jakiego, czyli brata wiceministra sprawiedliwości i niedoszłego prezydenta Warszawy, Patryka Jakiego. Filu, bo taki pseudonim ma młody raper, wypuścił do sieci nowy utwór "Weed Love".

 • Aniołki Charliego... Sheena

  Charlie Sheen wraca do formy sprzed lat? Aktor spędza wakacje na Hawajach w towarzystwie trzech dziewczyn.

 • "Mam talent": Kim jest Kamil Czeszel, który zachwycił jurorów?

  W drugim odcinku ósmej edycji programu "Mam talent" jurorzy zachwycili się Kamilem Czeszelem, który brawurowo wykonał utwór Czesława Niemena "Jednego serca". Ten utalentowany niepełnosprawny chłopak podbił w wakacje także serca uczestników tegorocznej edycji Przystanku Woodstock.

 • Wakacyjne hity filmowe

  ...w tegoroczne wakacje. Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar(...) nocnej" i "Wanted: Ściganych" i wyprodukowana przez słynnego Tima Burtona wyświetlana będzie w kinach w 3D. Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada...

Zdjęcia na temat: wakacje prezydenta
Wideo na temat: wakacje prezydenta
 • Paweł Koślik jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. W rolach filmowych obsadzany był rzadko. Pewnie nadal pozostałby znany głównie koneserom teatru i kabaretu, gdyby nie rola prezydenta w "Uchu Prezesa". W "Dzień Dobry Wakacje" opowiedział on o swojej karierze i udziale w serialu. źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

Dyskusje na temat: wakacje prezydenta