• Informacje na temat:

  wakacyjna atmosfera

Artykuły na temat: wakacyjna atmosfera
 • Wakacyjne dzień dobry

  Słońce, zieleń, morska bryza i atmosfera beztroskiej zabawy. Ekipy porannych programów TVP ruszają w drogę do najpiękniejszych zakątków Polski! Co rano odkryjemy urok lata, nawet jeśli nie będziemy na urlopie.

 • Wakacyjna Elisabeth Duda

  ...stacji TVN). "Wraz z Olivierem Janiakiem i Agnieszką Cegielską postaramy się, aby wakacyjna atmosfera udzieliła się widzom, którzy gorące dni spędzą w domowym zaciszu"- tłumaczy Elisabeth Duda...

 • Rusza wakacyjna trasa Dwójki "Lato, muzyka, zabawa". Pierwszy koncert w Toruniu

  Cztery polskie miasta, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl letnich koncertów. Trasa Dwójki startuje już w niedzielę 22 lipca w Toruniu. Początek o 20:05.

 • Wakacyjna trasa Dwójki "Lato, muzyka, zabawa". Trzeci koncert w Stalowej Woli

  Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki przenosi się do Stalowej Woli. To właśnie tu odbędzie się trzeci z koncertów plenerowych pokazywanych na żywo przez TVP2. Gorące, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – to wszystko czeka widzów Dwójki już w niedzielę 5 sierpnia. Początek transmisji o godz. 20:05.

 • Wakacyjna trasa Dwójki "Lato, muzyka, zabawa". Drugi koncert w Zamościu

  Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa. Po Toruniu, czas na Zamość. Tym razem wśród wykonawców pojawi się gwiazdor zza granicy. Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, a także zaśpiewa w duecie z Patrycją Markowską. Początek transmisji w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

 • Recenzja Peter Bjorn & John "Breakin' Point": Wakacyjna playlista

  ..., albo zabić nudę na wywczasie - do tego akurat nowy materiał tria Peter Bjorn & John przyda się jak znalazł. To płyta mocno wakacyjna - lekka i beztroska, na której jeśli Szwedzi się na coś napinają, to(...) na kolejną, wystarczy włączyć tę płytę. Wrażenia będą podobne, chwytliwy numer goni tu kolejny, a atmosfera utrzymuje się na poziomie tytułu "Do-Si-Do". W czym więc problem? W ciężarze gatunkowym...

 • Topless-buźka od Heidi Klum

  Kto nie planuje żadnego wakacyjnego wyjazdu, ten atmosferę gorących wysp Bahama odnajdzie śledząc Twittera niemieckiej modelki Heidi Klum.

 • Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  ..."Aplauz, aplauz!" jest produkcją bardzo przyjazną dzieciom. To jest program o rodzinie - mówi Małgorzata Ohme. Jurorka tłumaczy, że twórcy show dbają o to, by na planie nie było rywalizacji za wszelką cenę. Nad uczestnikami czuwa także psycholog, który pomaga pokonać tremę i tłumaczy najmłodszym, że przegrana nie jest życiową porażką, bo udział w programie to tylko wakacyjna przygoda, a nie drzwi...

 • "Summer Camp": Masakryczna zabawa

  ..."Rzeźka" atmosfera, zabójcza ekipa i masakryczna zabawa - oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w horrorze "Summer Camp" - nowej propozycji producentów "Obecności" i " ".

 • "Familiada" ma urlop

  ...ostatnio wystąpiła rodzina, która gościła u nas powtórnie po 14 latach przerwy. Niestety, tym razem nie udało im się zwyciężyć, ale atmosfera i tak była doskonała. - Tak naprawdę to właśnie zabawa jest...