• Informacje na temat:

  wakacyjna nuda

Artykuły na temat: wakacyjna nuda
 • Doda i wakacyjna nuda

  Przy Dodzie i jej Virgin inni wykonawcy za bardzo nie "poFiccają". Płyta "Ficca" trzeci tydzień z rzędu cieszy się największą popularnością. W zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt wciąż panuje wakacyjny zastój, sprowadzający się do tego, że w pierwszej dziesiątce jest aż siedem składanek!

 • "Bang Gang": Zabić wakacyjną nudę

  Francuski film "Bang Gang" trafi na ekrany polskich kin 11 marca 2016. Obraz debiutantki Evy Husson przypomina skandalizujące "Dzieciaki" Larry'ego Clarka.

 • Recenzja Peter Bjorn & John "Breakin' Point": Wakacyjna playlista

  ..., albo zabić nudę na wywczasie - do tego akurat nowy materiał tria Peter Bjorn & John przyda się jak znalazł. To płyta mocno wakacyjna - lekka i beztroska, na której jeśli Szwedzi się na coś napinają, to...

 • Karol Strasburger: Sława to tylko część zawodu

  ...pasjom nie wiem, co to jest nuda. Czasami słyszę, jak ktoś narzeka, że się nudzi. Ja się nie nudzę. Gdy mam wolną chwilę, zawsze znajdę jakieś zajęcie. Nie rozumiem ludzi, którzy nie wiedzą, co zrobić(...) mam cykle zdjęciowe, więc nie odczuwam znużenia . Dobrze jest, kiedy robimy zawodowo to, co lubimy, i ja jestem w tej szczęśliwej sytuacji. Przede mną przerwa wakacyjna, na dwa miesiące zapominam zatem...

 • "Moje wakacje z Rudym": Psi bohater w krainie kangurów

  ..."Moje wakacje z Rudym" to pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów - Australii.

 • Lepiej ich w czasie wakacji nie spotkać!

  W trosce o wakacyjne bezpieczeństwo i relaks naszych czytelników ułożyliśmy listę dziesięciu filmowych postaci, z którymi lepiej nie wchodzić w kontakt.

 • Dorota Gardias na plaży

  Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu oraz Mazurach, aby zaprezentować atrakcje polskich kurortów. Program "Projekt plaża" poprowadzą w tym roku: Dorota Gardias i Irek Bieleninik.

 • Weekend w kinie: Mroczne cienie

  .... Familijne "Moje wakacje z Rudym" to pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych(...) czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy - jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje...

 • "Bang Gang" wzbudzi kontrowersje

  Seks, młodość i zabawa. W tym tygodniu na ekranach polskich kin zagości jeden z najbardziej skandalizujących filmów roku - "Bang Gang".

 • Gdzie w najbliższym czasie koncertują najlepsze polskie gwiazdy?

  Choć wakacje już na półmetku i dla wielu skończy się już niedługo letnia beztroska, to nie oznacza to, że o koncertach i dobrej zabawie na świeżym powietrzu trzeba już teraz zapomnieć. Przeciwnie: końcówka wakacji to najlepsza okazja do tego, aby mijający sezon pożegnać głośno i z przytupem. Przedstawiamy wobec tego kilka miejsc, do których zawitają niedługo z koncertami polskie gwiazdy, i które warto z tego powodu odwiedzić.